Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1226 від 28.05.2026p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Травень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс подій

СБУ викрила адміністратора Viber-групи та його спільницю, які перешкоджали мобілізації на Рівненщині та Житомирщині

СБУ викрила адміністратора Viber-групи та його спільницю, які перешкоджали мобілізації на Рівненщині та Житомирщині

Служба безпеки викрила на Рівненщині адміністратора Viber-спільноти та його спільницю, які здійснювали інформаційно-підривну діяльність на шкоду ЗСУ та перешкоджали проведенню мобілізаційних заходів.

Слідчі СБУ встановили, організатором протиправної діяльності виявився 41-річний житель Кореччини, який створив та адміністрував Viber-групу, де систематично публікувалася інформація про місця вручення повісток працівниками ТЦК та СП на території Рівненської та Житомирської областей.

До протиправної діяльності фігурант також залучив свою 24-річну знайому, яка активно наповнювала спільноту відповідним контентом.

Встановлено, що ресурс користувався популярністю серед осіб, які намагалися ухилитися від виконання військового обов’язку, та швидко збільшував аудиторію.

З метою конспірації фігуранти приховали свої контактні дані у налаштуваннях групи. Попри це, співробітники СБУ встановили та задокументували їхню протиправну діяльність.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання зловмисників правоохоронці вилучили мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

За матеріалами СБУ до суду скеровано обвинувальні акти щодо фігурантів за ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Комплексні заходи проводили співробітники Управління СБ України в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

28.05.2026Управління СБ України в Рівненській області


Переглядів: 23

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 28.05.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
За матеріалами СБУ реальні терміни ув’язнення отримали палії військових авто у Рівному

За матеріалами СБУ реальні терміни ув’язнення отримали палії військових авто у Рівному

За доказовою базою Служби безпеки та Національної поліції до реальних термінів ув’язнення засуджено двох мешканців Рівненщини, які здійснили серію підпалів службових автомобілів Сил оборони.

...

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (31326)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (25632)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (25053)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24970)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24954)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (24877)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (24757)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (24646)
• Живи до ста! [965] (24471)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (24113)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (23755)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20802)
• Допомога під час карантину [967] (17738)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17364)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (17028)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16735)
• Бюджет і ми… [965] (16660)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16407)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (2121)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (2006)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1892)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (1586)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1294)
• Яблучні млинці (1172)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (1008)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (938)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (921)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (882)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (814)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (800)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (716)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (676)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (661)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"