Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №350 від 26.06.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Нешкідливі поради

Кропива ти моя, кропива...

Унікальність кропиви в тому, що вона поліпшує якісний склад крові, а цим лікується чи не сотня хвороб. У її зеленому листі багато хлорофілу, це гемоглобін рослини, який мало чим відрізняється від людського гемоглобіну. Тож кропива збільшує кількість еритроцитів. Клінічно доведено, що як засіб лікування недокрів’я ця рослина не поступається препаратам заліза. За вмістом вітаміну С (до 200 мг) кропива залишає далеко позаду всі овочі, до того ж провітаміну А у ній більше, аніж у моркві.

Кропива допомагає боротися із запальними та застудними хворобами, має кровотворну та кровоочисну властивість, стимулювальну (посилює виділення травних соків, регулює склад і кількість корисної мікрофлори). Препарати кропиви активізують обмінні процеси (запобігають подагрі, суглобовому ревматизму, повноті, каменеутворенню).

У кропиві є унікальний вітамін К, без якого кров не згортається. Тож кропива - рятувальник людей, які страждають від носових, кишкових, маткових, легеневих, гемороїдальних кровотеч. Окрім того, вона нормалізує менструальний цикл, ліквідовує запальні процеси, сприяє скоротливості матки після пологів і збільшує кількість молока у годувальниць. Під час сушіння цей вітамін руйнується, тому сушену рослину можна вживати людям, схильним до тромбоутворення.

Речовина b-ситостерин, якою теж не обділена ця рослина, пригнічує ріст ракових клітин, загальмовує розвиток атеросклерозу, тож кропиву можна брати в союзники у боротьбі проти раку та інфаркту. Кремній, марганець, інші корисні речовини зумовлюють інсуліноподібні властивості: кропива активізує діяльність підшлункової залози, знижує рівень цукру в сечі та крові. Однак тут дуже важливо дотримуватися помірності, так само як і дуже обережно слід ставитися до лікування кропивою у разі хвороб нирок. Лікувати гінекологічні кровотечі, пов’язані з поліпами, кістами, пухлинами матки та її придатків, - узагалі протипоказано.

Найліпше пити сік - свіжий, приготовлений з листя та молодих соковитих пагонів. Протягом 3-4 тижнів вживайте щоденно по 3-4 ст. л. соку, розвівши водою (1:3). Добре комбінувати з соком кульбаби (1:2).

26.06.2008Ольга ЯРОШ


Переглядів: 1547

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 18.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27670)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24357)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22424)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21771)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21754)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21573)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21529)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21290)
• Живи до ста! [965] (21264)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20894)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20547)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20216)
• Допомога під час карантину [967] (17247)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16717)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16561)
• Бюджет і ми… [965] (16250)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16211)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15989)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1142)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (836)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (773)
• Яблучні млинці (496)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (437)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (293)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (261)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (258)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (164)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (149)
• «Сердечні» булочки (138)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (130)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (116)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"