Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №396 від 14.05.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Сучасність

На військовій техніці зацвіла “Квітка миру”

На військовій техніці зацвіла “Квітка миру”

Так про себе заявив “Пролісок”

7 травня активісти Рівненської обласної громадської організації “Пролісок”, яка не заангажована жодною політичною силою, у досить незвичний спосіб заявили про бажання молоді бачити “мир у всьому світі”. Вони обклеїли паперовими квітами танк на Меморіалі слави, мовляв: нехай уся військова техніка заквітчається і залишиться лише згадкою про минуле.

А на 9 травня вони вручали квіти кожному ветерану, який відвідав у цей урочистий день Меморіал Слави.

Коли доброчинні ідеї “Проліску” знайшли підтримку, а, відповідно, і однодумців, вони зареєструвалися офіційно. І вже за тиждень існування до організації додалося 30 членів.

- Нам набридло дивитися на те, що відбувається в країні, - зауважив засновник “Проліску” Сергій ПОСТОЛОВСЬКИЙ, котрий займається політичною програмою організації. - Тому вирішили: оскільки кожна людина сама коваль свого щастя, власними зусиллями допомогти розвитку нашої молоді та соціально незахищеним верствам населення, насамперед, дитячим будинкам, ветеранам, пенсіонерам, інвалідам…

- “Пролісок” створився не для галочки, - зазначає голова громадської організації Сергій ЗАХАРЧУК. - Ми серйозна організація з не менш серйозними намірами.

Одним із основних напрямків нашої діяльності є інтелектуальний та духовний розвиток молоді. Ми хочемо, щоб хлопці та дівчата могли самостійно визначитися в цьому світі. Для цього залучатимемо різних науковців та спеціалістів для проведення семінарів серед молодих спеціалістів. Вважаємо, що країні вкрай необхідні молоді кваліфіковані кадри.

За словами Сергія Захарчука, на часі з трьома рівненськими ВУЗами підписуються договори про співпрацю. Розглядається навіть питання проходження практики на базі різних установ. Наприклад, коли у сиротинцях буде проходити начитка англійської мови, її проводитимуть студенти.

Зважаючи на те, що всі члени “Проліску” молоді, амбітні люди, плани у них - далекоглядні. Вони, наприклад, хочуть створити власну газету. Її родзинка полягатиме в тому, що для визначення актуальності тем читачам пропонуватиметься перелік ймовірних, попередніх. І потім, за допомогою моніторингу, визначатиметься та, яка найбільше зацікавить мешканців.

- Ми хочемо внести свій вклад у розвиток молодіжної політики, захищати права людей з особливими потребами, - наголошує Юрій ФІЛЮК.

- Наступний наш крок - це спортивно-розважальний просвітницький фестиваль “Цвіт папороті”. Спочатку відбудуться спортивні змагання. Потім своє слово скажуть місцеві таланти сучасної та альтернативної музики. Сам фестиваль проводитиметься під егідою боротьби проти алкоголізму та наркоманії. І на ці теми ми також будемо говорити.

Активісти “Проліску” переконані, що палити сьогодні стало немодно. І якщо дитину правильно скерувати у цьому житті, то вона, зрештою, зрозуміє, що алкоголь, наркотики і тютюн - не друзі сучасності.

- Зараз дуже багато талановитої молоді, і ми створимо всі умови, щоб їм стало цікаво жити, - підсумовують лідери “Проліску”. - Бути разом з нами досить легко, варто лише повірити в ідею організації.

м.Рівне, вул.П.Могили,28, каб.105

14.05.2009Любов РОМАНЮК


Переглядів: 1299

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 24.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29842)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24815)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24479)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23839)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23824)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23690)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23626)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23450)
• Живи до ста! [965] (23313)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22967)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22607)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20580)
• Допомога під час карантину [967] (17541)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17100)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16819)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16521)
• Бюджет і ми… [965] (16494)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16247)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1922)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1688)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1606)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1094)
• Яблучні млинці (910)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (806)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (704)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (661)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (605)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (603)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (531)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (497)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (489)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (478)
• «Сердечні» булочки (438)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"