Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №405 від 16.07.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Підсумки-2009

Що було і що буде?

Що було і що буде?

(Початок. Закінчення в наступному номері.) Для більшості спортивних клубів міста з ігрових командних видів спорту настав період, коли минулий сезон вже давно завершився, а майбутній ще не почався.

Період, коли є досить часу, аби перевести подих, озирнутися, вивчити усі помилки, щоб більше їх не повторювати.

Доброю традицією згадувати найцікавіші миті вже завершеного ігрового року у період міжсезоння стало і для “Рівне-Ракурс”.

“Балканська” зрада

і фінал чотирьох

Сезон 2008-2009 у баскетбольній Суперлізі розпочався з несподіванки. Кількість команд у чемпіонаті скоротилася до неприємно малої - усього вісім претендентів на золоті нагороди. Причина тому - створення альтернативної, невизнаної у Європі, УБЛ.

Проте кожен клуб - учасник згаданої вісімки - ставив на сезон певні завдання і під них підбирав певних гравців. Так, БК-93 “Пульсар” вперше за останні декілька років поповнив свої лави одразу кількома кваліфікованими і вже відомими баскетболістами. Серед них: білорус Улянко, росіянин Бєлов, Неруш та серб Д’япа. Долі цих гравців у нашій команді склалися по-різному. Павло Улянко у першому ж своєму сезоні у помаранчевій майці став справжнім лідером команди. Бєлов та Неруш так і не змогли пробитися до основного складу і згодом покинули команду. Що ж до Д’япи… Далібор став першим легіонером із віддаленого зарубіжжя, який грав у складі БК-93 “Пульсар”. І грав досить вдало. Неможливо забути те, як серб у грі першого кола із “Сумихімпромом” подарував рівнянам перемогу на останніх секундах матчу - 100:98.

Але від любові до ненависті - один крок. У погоні чи то за грошима, чи то за популярністю Д’япа зі скандалом покинув “Пульсар” і перебрався до БК “Одеса”. Що було далі?

Далібор не став своїм ні у “Одесі”, ні у “Будівельнику”, так і не розкривши свого ігрового потенціалу.

БК-93 “Пульсар” (уже із Віктором Герасимчуком) провів цілком успішний сезон, упродовж якого були перемоги і над МБК “Миколаїв”, і над “Хіміком” і навіть над БК “Київ”. До того ж, команда потрапила до фіналу чотирьох розіграшу Кубку України. Звісно, частково посприяла цьому саме мала кількість учасників турніру, але применшувати заслуги наших баскетболістів також не варто.

Чекатимемо перемог і у сезоні наступному.

Просто роман, чи любов на все життя?

Для МФК “Рівне” сезон 2007-2008 завершився завоюванням срібних нагород першої ліги чемпіонату України з футзалу і потраплянням до вищої ліги.

Проте у вищій лізі справи вже після першого ж матчу пішли якось не так. Домашня поразка від “Контингента” - 1:3, мабуть, здорово надломила моральний дух команди. Адже рівняни почали програвати гру за грою, скотившись на самісіньке дно турнірної таблиці.

Щоправда, ближче до екватора турніру з’явилися і перемоги. Рівняни впевнено виграли три виїзні поєдинки у “Кардинала”, “Будівела” та “СумДУ”. Здавалося, от він, шлях до успіху. Але і цього разу “машині” Юрія Баховського чогось забракло до продуктивної роботи, якогось найдрібнішого гвинтика.

МФК “Рівне” боровся із будь-яким суперником, але завжди ця боротьба завершувалася нічим.

Зрештою, наприкінці чемпіонату у табелі про ранги рівнян обігнав навіть “Кардинал” (який двічі програв МФК “Рівне” і увесь сезон міцно сидів на останньому щабелі таблиці).

Федерація футзалу України залишила за нашою командою право і наступного сезону виступати у вищій лізі. Та от сам клуб цим правом користатися не поспішає. Причина: МФК “Рівне” - команда із найменшим бюджетом у лізі.

Тож сезон 2008-2009 був для рівнян швидкоплинним романом із вищою лігою, чи любов’ю на все життя? Хотілося б вірити в останнє.

16.07.2009Роман СВИРИДА


Переглядів: 1393

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.03.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (28191)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24461)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22947)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (22280)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (22274)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (22098)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (22075)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21827)
• Живи до ста! [965] (21788)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (21425)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (21074)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20305)
• Допомога під час карантину [967] (17314)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16805)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16620)
• Бюджет і ми… [965] (16305)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16290)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16053)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1310)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1031)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (848)
• Яблучні млинці (652)
• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (535)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (527)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (446)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (365)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (349)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (338)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (239)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (234)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (222)
• «Сердечні» булочки (212)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (188)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"