Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №436 від 18.02.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#З перших уст

“Гроші на проект “Міленіум-плази” витрачені з мінімальною ефективністю”

“Гроші на проект “Міленіум-плази” витрачені з мінімальною ефективністю”

“Допоки недалекоглядні представники місцевої влади будуть затверджувати фінансування нерентабельних проектів, доти обласне КРУ матиме фронт робіт”, - зазначив голова постійної комісії з питань фінансів, економіки та управління комунальною власністю Рівнеради Сергій ПАЛАДІЙЧУК (на фото).

“Скандалу навколо ескізного проекту “Міленіум-плази” слід було очікувати, от тільки робити щось пізно: гроші з міської казни вже витрачені”, - наголосив депутат.

Нагадаємо, що ще в жовтні 2008 року сесія Рівнеради затвердила рішення про виділення коштів на фінансування проекту бізнесово-культурного центру у розмірі 800 тисяч гривень. Сергій Паладійчук як голова бюджетної комісії міської ради, фахівець у галузі економіки, неодноразово апелював до міської влади зупинити процес і врятувати хоча б половину суми.

“Тоді такий колосальний розмір суми пояснювали складністю розрахунків, наголошуючи на теоретичній цінності самого будівництва - облаштувати привабливий, охайний центр міста”, - зазначив голова бюджетної комісії.

Провідний фінансист Сергій Паладійчук обґрунтував своє негативне ставлення до проекту тим, що вже у серпні 2008 року спостерігалися негативні тенденції в економіці держави та будівництві зокрема: “Необхідно ще знайти інвестора, який реалізує проект, що передбачає собою капіталовкладення у розмірі, як мінімум, кілька сотень мільйонів гривень”.

Ще до рішення сесії Сергій Паладійчук пропонував розділити все будівництво на кілька самостійних модулів, які б втілювалися у життя по мірі можливості, що було б більш реалістично. Проте пропозицію відхилили. Коментуючи, депутат підкреслив, що у нього взагалі склалося таке враження, що про-ект давно готовий, під нього потрібно було тільки освоїти кошти.

“Тому, як наслідок, і маємо ситуацію, коли ескізний проект, який приніс нульовий ефект, тобто - нічого, крім привабливої картинки, лежить та припадає пилюкою в архіві, очікуючи на свого інвестора та потроху втрачаючи свою актуальність”, - зазначив фінансист.

Сергій Паладійчук переконаний, що саме некомпетентність владних органів призвела до скандалу: 800 тисяч гривень витрачено на ескіз, який, за словами керівництва обласного КРУ, був виготовлений без жодних вихідних даних та не може бути підставою для наступного етапу виготовлення проектно-кошторисної документації.

18.02.2010


Переглядів: 1289

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 18.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27590)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24341)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22346)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21701)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21681)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21501)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21454)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21217)
• Живи до ста! [965] (21188)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20820)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20471)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20206)
• Допомога під час карантину [967] (17242)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16711)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16555)
• Бюджет і ми… [965] (16247)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16204)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15986)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1118)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (814)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (764)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (424)
• Яблучні млинці (365)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (284)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (251)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (241)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (158)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (140)
• «Сердечні» булочки (124)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (110)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (108)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"