Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №485 від 27.01.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Травень 2021p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Червень 2021p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Новини Рівне

#Ракурс подій

25 січня 2011 року зупинилося серце прекрасної людини, шанованого керівника, вірного друга і колеги, люблячого чоловіка, батька та дідуся

25 січня 2011 року зупинилося серце прекрасної людини, шанованого керівника, вірного друга і колеги, люблячого чоловіка, батька та дідуся

Володимира Костянтиновича МАЛИХІНА

Він залишив цей світ так раптово і несподівано, що у жахливу звістку про його смерть неможливо було повірити. Володимир Костянтинович мріяв і планував майбутнє, любив життя і був добрим до людей. Він досконало знав свою роботу, але завжди з повагою прислухався до думок колег-нафтовиків. Говорив компліменти жінкам і ніколи не підвищував голос. Його любили, його поважали, його цінували… А нещодавно, коли ім’я Володимира Малихіна запропонували внести до видання “Почесні імена України”, як Заслуженого працівника промисловості України, Почесного винахідника та раціоналізатора і Заслуженого працівника Міністерства палива та енергетики Російської Федерації, він сказав наступну фразу: “Незважаючи на усі мої професійні нагороди та відзнаки, своїм найбільшим життєвим досягненням я вважаю свою родину - мій тил і мою опору”. Ми щиро співчуваємо дружині Володимира Костянтиновича Вірі Олексіївні, його дітям, близьким та друзям. 25 січня не стало Людини з великої літери, однак у серці кожного з нас житиме вічна пам’ять про нього, а відтак він завжди буде поряд.

Він житиме завжди у наших серцях

“Кто мы, откуда пришли на эту землю и куда идем? Подобные вопросы хотя бы раз в жизни задает себе, наверное, каждый. Для меня ответ на все эти вопросы предельно ясен. Раз, связав свою жизнь с нефте-проводным транспортом, я останусь верен родной системе, родному предприятию, родному коллективу. И ныне, занимая столь ответственный пост руководителя единственного в Украине предприятия по перекачке нефтепродуктов, я стараюсь сохранить в себе то трепетное, даже благоговейное отношение к профессии, которая вот уже столько лет дарит мне жизнь, полную созидательного труда”, - ці слова Володимир Костянтинович сказав у книзі “Вслед за солнцем. ДП “ПрикарпатЗападтранс”: вчера, сегодня, завтра” ще у 2003 році. Однак до останньої хвилини вони не втрачали своєї актуальності. У нього було лише дві слабинки: підприємство і родина. І лише зав-дяки мудрості і розумінню своєї дружини Віри Олексіївни, Володимир Костянтинович міг займатися улюбленою справою, отримуючи додатковий ковток свіжого повітря та енергії.

Володимир Костянтинович народився 5 липня 1947 року в місті Полоцьк Вітебської області (Республіка Білорусь). Закінчив Новополоцьке ПТУ-28 (Білорусь, 1963-1965 рр.) за спеціальністю - машиніст технологічних насосів та Московський інститут нафтохімічної і газової промисловості імені І.Губкіна за фахом - інженер-механік (Москва, 1967-1973 рр.).

Протягом 1965-1972 років працював машиністом насосів і компресорів Новополоцького нафтопереробного заводу. У 1972-1973 роки - старший інженер-механік нафтоперекачувальної станції “Сєнно” Полоцького управління нафтопроводу “Дружба”. Протягом 1973-1974 рр. проходив службу в лавах Радянської армії.

Трудова біографія в системі ВАТ “Південно-Захід транснафтопродукт” розпочалася з 1974 року з посади старшого механіка перекачувальної станції “Дісна” Прибалтійського районного управління магістральних нафтопродуктопроводів. У 1979-1987 рр. - головний інженер, начальник Мозирського районного управління магістральних нафтопродуктопроводів (Республіка Білорусь). Починаючи із 1987 року і до 2008 року Володимир Малихін - керівник Прикарпатського управління магістральними нафтопродуктопроводами, нині - ДП “ПрикарпатЗахідтранс”. З 2009-го - радник директора підприємства.

Досягнення Володимира Малихіна відзначені численними нагородами:

• медаллю “За доблестный труд” (1970 р.);

• срібною медаллю лауреата ВДНГ СРСР;

• грамотою за заслуги перед Українською Православною Церквою (2002 р.);

• орденом “Рівноапостольного Великого князя Володимира” ІІІ ступеня (2002 р.);

• почесним знаком “10 лет ОАО “АК “Транснеф-тепродукт” І ступеня (2003 р.);

• почесною відзнакою “Лицар мужності” координаційною радою при Президентові України з питань соціального та правового захисту військовослужбовців, працівників міліції, митної служби і членів їх сімей (2004 р.);

• дипломом та стелою золотої якості “Золота Фортуна” в номінації “Провідне підприємство з транспорту нафтопродуктів в Україні” (2007 р.);

• почесним знаком ОАО “АК “Транснефтепродукт” (2007 р.);

• почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації (2007 р.).

Щоб не відбувалося у житті легендарного нафтовика, він завжди повторював: “Головне - не здаватися”… Та Бог, як відомо, у першу чергу забирає найкращих…

Любов РОМАНЮК

25 січня раптово і несподівано пішов з життя наш багаторічний колега, радник директора ДП “ПрикарпатЗахідтранс”

Володимир Костянтинович МАЛИХІН

Десятки років ми працювали пліч-о-пліч з Володимиром Костянтиновичем і знали його як професіонала своєї справи, вірного друга, щирого співрозмовника, мудрого наставника і керівника. Понад 20 років він був головою великої родини, ім’я якої “ПрикарпатЗахідтранс”. Саме тому розум відмовляється вірити у цю трагедію, а серце щемить від болю.

Ми висловлюємо щирі співчуття родині Володимира Малихіна - дружині Вірі Олексіївні, сину Дмитру, доньці Олені, онуку Володі, сестрі Лілії та брату Віктору, - яких він любив більше життя. Світла пам’ять про нашого друга і колегу завжди житиме у наших серцях.

Нехай земля йому буде пухом.

Колектив ДП “ПрикарпатЗахідтранс”

Колектив ТОВ “Трест “Магістер” з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про раптову передчасну смерть

Володимира Костянтиновича МАЛИХІНА

Усі, хто знав Володимира Малихіна, любили і поважали його за високий професіоналізм, чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Володимира Костянтиновича Малихіна назавжди збережеться у наших серцях.

Колектив ПАТ “Рівнегаз” глибоко сумує з приводу передчасної смерті радника директора ДП “ПрикарпатЗахідтранс”

Володимира Костянтиновича МАЛИХІНА

Пішла з життя добропорядна, чуйна, компетентна, принципова, мудра

та професійна людина, люблячий чоловік, батько і дідусь, надійний товариш і яскрава особистість.

Світла пам’ять про Володимира Костянтиновича назавжди збережеться у серцях тих, хто його знав.

Висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям Володимира Костянтиновича Малихіна. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами.

Пам’яті Вчителя

Хтось з великих сказав: “Чим краще ти знаєш людину, тим важче про неї писати”. Я знав Володимира Малихіна майже тринадцять років, а останні десять - Володимир Костянтинович як співзасновник нашого видання багато працював для вдосконалення газети та інших медійних проектів нашої групи. За ті десятки тисяч годин, які ми провели разом, можна було вивчити людину до найменших дрібниць. Напевно, тому так важко писати про нього в минулому часі.

Він помер раптово. У цей день у Володимира Малихіна, крім десятків виробничих справ, була запланована і зустріч у редакції, треба було порадитися і вирішити купу питань. Володимир Малихін так до нас і не приїхав. Він помер раптово і навіть зараз повірити в те, що його не стало, я не можу. З шістнадцяти років хлопчина з простої білоруської родини почав своє доросле життя робітником на заводі, сумлінно працював, займався спортом, заочно вчився в інституті. Володимир Малихін був з тієї когорти людей, на яких тримався Радянський Союз - талановитих керівниках-практиках. Він не вмів працювати напівсили, халтурити і жалітися на несприятливі обставини. Малихін мав свою точ-ку зору і вмів її відстоювати перед керівництвом, не боячись за наслідки.

Володимир Малихін досить рано став керівником. Йому було ледве за тридцять, коли він очолив важливе управління нафтопродуктопровідного транспорту в Мозирі. Він вміло керував тисячним колективом і невдовзі Володимира Малихіна перевели до Рівного, де знаходився офіс Прикарпатського районного управління магістральних трубопроводів (сьогодні це ДП “ПрикарпатЗахідтранс”). Саме з цим підприємством і була пов’язана вся подальша доля Володимира Костянтиновича до його останнього дня - 25 січня 2011 року. Він як директор зміг вивести неушкодженим підприємство з бур дев’яностих років, зберіг матеріальну базу, робочі місця, був справжнім батьком для сотень працівників ДП “ПрикарпатЗахідтранс”. До нього вони приходили зі своїми проблемами, просили поради, ділилися радістю.

За кілька днів до смерті я спитав Володимира про його життєве кредо. “Никогда не сдаваться” - з мудрою посмішкою сказав Володимир Костянтинович і міцно потиснувши руку пішов далі - його чекали справи. У його шістдесят три планів на майбутнє було ще безліч…

Володимир КОНЄВ

27.01.2011


Переглядів: 304

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1018 від 04.06.2021p.
¤ 

Тато йде в декрет.

Що змінює новий закон про декретну відпустку?

Українцям так часто не вистачає хороших новин. На тлі пандемії, війни та економічної кризи позитивні заголовки губляться у стрічці. Одна з таких важливих і майже непомічених подій стосується батьківства. Так, 9 травня набув чинності закон, який зрівняв права чоловіків і жінок на декретну відпустку. Цей крок не тільки схвально був прийнятий експертами, а й дещо наблизив Україну до Європи, де декрет для чоловіків звична справа вже багато років. Деталі нового закону дізнались експерти Центру громадського моніторингу та контролю....

¤ 
Понад 4 млн грн компенсацій від держави:

Понад 4 млн грн компенсацій від держави:

як на Рівненщині розвивається потужне фермерське підприємство

Дотація за утримання поголів’я корів та часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Саме такими видами державної підтримки вже скористалося фермерське господарство «Агрохолдинг «Зоря», що у Рівненському районі....

¤ 
Юлія Тимошенко: Влада публічно замовчує всі небезпеки, які криються в ухвалених «земельних» законах

Юлія Тимошенко: Влада публічно замовчує всі небезпеки, які криються в ухвалених «земельних» законах

Публічна позиція влади з продажу землі принципово відрізняється від того, що закладено в «земельних» законах, протягнутих у Верховній Раді за дорученням президента. Щоб не допустити варварського розпродажу землі, необхідно провести референдум, старт якому вже дали люди разом із командою «Батьківщини»....

¤ 
У рамках першого в Рівному Батьківського форуму відбулося панельне обговорення на тему «Відповідальне батьківство»

У рамках першого в Рівному Батьківського форуму відбулося панельне обговорення на тему «Відповідальне батьківство»

- Ми будемо сприяти тому, щоб у Рівному популяризувати відповідальне батьківство та поширювати розуміння, що бути справжніми батьками - це не просто народити дітей, а виховати їх з правильними цінностями та вкласти в них найголовніше - бути справжніми Людьми! – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк....

¤ 
В місті відкрився центр домедичної допомоги

В місті відкрився центр домедичної допомоги

27 травня, на базі Центру ПМСД «Центральний» у Рівному відкрився центр домедичної допомоги (стимуляційної медицини). Його створено за кошти громадського бюджету. Ініціатор проєкту лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Стахнюк. У 2019 році медик запропонував дві ініціативи, які отримали підтримку рівнян і гроші з громадського бюджету....

Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (6958)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (6444)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (4883)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (4874)
• Допомога під час карантину [967] (4872)
• Бюджет і ми… [965] (4705)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (4675)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (4670)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (4670)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (4644)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (4613)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (4596)
• Живи до ста! [965] (4502)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (4425)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (4401)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (4301)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (4257)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (4083)

ТОП-15 свіжого номера:

• Садочок на Коновальця у Рівному вже побудований на третину (269)
• У рамках першого в Рівному Батьківського форуму відбулося панельне обговорення на тему «Відповідальне батьківство» (221)
• Хитрощі з харчовим крохмалем, які допомогли тисячам господинь (218)
• Понад 4 млн грн компенсацій від держави: (217)
• Юлія Тимошенко: Влада публічно замовчує всі небезпеки, які криються в ухвалених «земельних» законах (217)
• В місті відкрився центр домедичної допомоги (217)
• 7 шкідливих харчових продуктів, які насправді корисні (181)
• Ознаки на харчових продуктах, (180)
• Як за допомогою часникової води врятувати слабку орхідею (170)
• Бред Пітт виграв суд проти Анджеліни Джолі: актор отримає спільну опіку над дітьми (163)
• Тато йде в декрет. (160)
• Найнебезпечніші пляжі в світі: ТОП-10 (159)
• Принца Гаррі та Меган Маркл звинуватили у крадіжці великої суми (156)
• Причини появи тяги до солодкого після вживання їжі (153)
• Універсальний пиріг (147)


 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2020 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс