Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №743 від 01.02.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Квітень 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс подій

Олег Червонюк: “Тільки наші українські промисловці зможуть врятувати державу”

Олег Червонюк: “Тільки наші українські промисловці зможуть врятувати державу”

Минулого четверга в Рівному сталася незвична для нашого часу подія – на Рівненському льонокомбінаті була урочисто відкрита нова котельня, яка працює на біомасі. Дійсно, в останні роки ми звикли до інших новин - про затримання, пограбування або ж закриття чергового підприємства. А тут - запуск котельні, яка працює за принципово новою енергоощадною технологією. Тому не дивно, що на урочистості зібралося ледве не усе керівництво області: голова РОДА Віталій Чугунніков, міський голова Рівного Володимир Хомко та секретар Рівненської міської ради Олексій Муляренко. Звісно, були урочисті промови та побажання відродженому Рівненському льонокомбінату процвітання, а його власнику Олегу Червонюку - успіхів у подальшому розвитку підприємства, яке ще не так давно було майже знищеним та розкраденим, а сьогодні є флагманом вітчизняної легкої промисловості в Україні. Після урочистостей під час прес-конференції для ЗМІ Олег Червонюк розповів про саму котельню та нові перспективи, які відкриватимуться на підприємстві в найближчому майбутньому.

- Ми працюємо за п’ятирічним планом, і тому кожна наша дія є частиною плану розвитку Льонокомбінату. Будівництво котельні, що працює на відходах деревообробки, було заплановано кілька років тому. Перед нашим підприємством постала проблема зниження собівартості тканини, адже через використання газу на виробництві її собівартість дорожча за турецьку. А в Туреччині газ дешевше, ніж в Україні. Тому ми вирішили замінити енергоносій і збудувати котельню, яка б працювала на біомасі, хоча обладнання на таку котельню коштує значно дорожче. Будівництво тривало три роки, і загальна вартість котельні потужністю 4 мВт сягнула двох мільйонів євро. При цьому хочу зазначити, що ми не отримали жодної гривні з бюджету, а навпаки з усього придбаного обладнання сплатили 20% його вартості у вигляді ПДВ. Зазначу, що на європейських країнах, підприємства, які впроваджують “зелену енергетику”, не тільки не платять податки, а ще й отримують часткове відшкодування за придбане обладнання. Це щодо нашого “шляху в Європу”.

Чому ми так широко висвітлюємо пуск нової котельні? Річ у тім, що для того щоб Україна вижила як держава, а наші люди перестали бути однією з найбідніших націй в Європі, нам потрібно відроджувати виробництво. При цьому, на мою думку, навряд чи нам доводиться сподіватися на якісь суттєві іноземні капіталовкладення. В Україні є достатньо людей, які можуть збудувати завод чи фабрику. На жаль, майже всі вони бояться вкладати гроші у виробництво. Тому ми своїм прикладом показуємо – в нас можна будувати промислові підприємства, вони будуть рентабельні, і наша українська продукція може бути конкурентоздатна не тільки в нас, а й у світі. Ось простий приклад. Ми збудували котельню, яка працює не на дорогому імпортному газі, а відходах деревообробки, які взагалі бездумно спалюються в нас. Такі котельні потрібні для багатьох підприємств, технологічний цикл яких вимагає використання великої кількості пари та тепла. Є приклад - давайте будуйте. Інша проблема – високі тарифи на тепло для населення. Ось проста можливість зробити опалення значно дешевшим. Будуймо котельні, що працюватимуть на відходах. Економія для всіх, а ще й Україна частково злізе з “газової голки” Росії. Головне ж - треба працювати, бо без цього нормальної країни в нас не буде ніколи.

01.02.2016Записав Володимир Конєв


Переглядів: 1139

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1216 від 02.04.2025p.




Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22959)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18862)
• Допомога під час карантину [967] (15830)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15828)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15526)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15440)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (15359)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (15296)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (15290)
• Живи до ста! [965] (15231)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (15170)
• Бюджет і ми… [965] (15131)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (15018)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (15010)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14853)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14796)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14550)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14488)

ТОП-15 свіжого номера:


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2025 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"