Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №845 від 25.01.2018p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс культури і освіти

Два культурні проекти з Рівненщини змагаються за півмільйона

Два культурні проекти з Рівненщини змагаються за півмільйона

Два культурно-мистецькі проекти з Рівненщини потрaпили до фінaлу конкурсу Міністерствa культури Укрaїни «Мaлі містa – великі врaження»

Як повідомили в Офісі реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України, один проект – Міжнародний театрально-музичний фестиваль «ДОБРЕ ПОРУЧ» смт Гоща.

Мистецьке дійство планують проводити на початку червня спільно з польськими партнерами у селищному парку навколо Пам’ятки архітектури місцевого значення «Садиба Валевського». Його хочуть проводити упродовж 3-х днів. Усі дні будуть різними – музичний, драматичний та танцювальний. У такий спосіб хочемо привернути увагу спільноти Рівненщини, і створити туристичну привабливість Гощанського краю. Усе дійство буде відбуватися у селищному парку, де у нас розташована закинута садиба Валевського.

Другий проект - створення артпростору «Культурний барбакан», підготовлений відділом культури і туризму Острозької міськради. Проект стосується Татарської вежі, зокрема, створення в просторі вежі локацію для мистецьких подій.

Всього на конкурс організатори отримали 158 проектних заявок, 6 яких – з Рівненщини. До фінального захисту журі допустило 20 проектів. Шляхом проведення відкритого конкурсу буде відібрано 6 об’єднаних територіальних громад та малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій.

«Цей конкурс привернув увагу до стану об’єктів культурної спадщини по всій країні. Переконаний, це стане стимулом для відновлення замків та палаців, започаткування нових фестивалів та інших культурних проектів», – розповів виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн. для реалізації проекту, а також методичну допомогу у розробці ексклюзивної ідеї та концепції стартапу, супровід під час реалізації та маркетингову підтримку проекту. Результати конкурсу стануть відомі до кінця січня.

25.01.2018


Переглядів: 2464

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 24.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29842)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24815)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24477)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23837)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23822)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23687)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23624)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23447)
• Живи до ста! [965] (23310)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22965)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22605)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20580)
• Допомога під час карантину [967] (17541)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17100)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16819)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16521)
• Бюджет і ми… [965] (16494)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16247)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1921)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1687)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1604)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1093)
• Яблучні млинці (909)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (805)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (703)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (660)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (604)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (602)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (530)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (496)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (488)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (477)
• «Сердечні» булочки (437)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"