Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №372 від 27.11.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Скоро - зима

Перший сніг не застав комунальників зненацька

Перший сніг не застав комунальників зненацька

Раптовий прихід “зими” виявився справжньою несподіванкою для мешканців Рівненщини. Надії на те, що сніг швидко розтане, виявилися марними. Натомість мороз довершив справу і вже невдовзі дороги та тротуари вкрилися міцним шаром льоду. Чи були готові комунальники до сюрпризів погоди, ми запитали у них самих.

Керівники рівненських комунальних підприємств кажуть, що за прогнозами синоптиків уважно стежать, тож до першого снігопаду були готові. Заступник начальника Рівненського міського управління житлово-комунального господарства Володимир ЛАПЮК розповів, що про все необхідне для боротьби з ожеледицею вони подбали заздалегідь. Наприклад, закупили достатню кількість сипучих матеріалів. І хоча нову техніку цьогоріч на підприємстві не отримували, тієї, що вже є, для Рівного цілком вистачає. За станом тротуарів зобов’язані стежити міське шляхово-експлуатаційне управління (ШЕУ) та жеки, залежно від частин міста, за які вони відповідають. Для запобігання ожеледиці вулиці мають бути посипані піском або сіллю.

Незважаючи на нарікання водіїв щодо стану доріг, у перші дні “зими” та неможливість нормального, безпечного проїзду дорогами міста, комунальники стверджують, що посипати дороги почали вже під час першого снігопаду, в ніч з п’ятниці на суботу. Так, начальник міського ШЕУ Віктор КЛИМУК повідомив, що в першу чергу шляховики посипали центральні проїжджі частини, якими рухається громадський транспорт. Вже пізніше зайнялися другорядними вулицями та пішохідними зонами. Загалом, за його словами, на дорогах Рівного було задіяно 5 снігоочисних машин та 8 піскорозкидачів. Керівник також запевнив, що піску та солі наразі цілком вистачає, щоб забезпечити нормальне функціонування доріг.

Проте без аварій не обійшлося. Внаслідок снігопаду на дорогах Рівного сталося дві ДТП, у результаті яких троє людей отримали травми. Ризикують потрапити в аварійну ситуацію водії, які ще не “перевзули” свої авто в зимову гуму. Змінювати шини потрібно, коли температура повітря наближається до позначки +60С. Та ще й досі багато хто не поспішає до шиномонтажу і їздить на літній гумі, наражаючи на небезпеку і себе, й інших учасників дорожнього руху.

У міському травмпункті повідомили, що значного збільшення звернень рівнян з травмами, отриманими на вулицях, не спостерігається. У неділю зареєстрували 34 травмованих, з них 11- з переломами. Це дещо більше, ніж зазвичай, та все ж завідуючий міським травм-пунктом В’ячеслав НАУМЧУК закликає не пов’язувати ці випадки зі слизькими тротуарами. Також він розповів, що найбільш вірогідно при падінні на ожеледиці зламати руку, а саме - променеву кістку. В зоні ризику й ноги. Тож, щоб запобігти травмам, медики закликають обережно ходити слизькими тротуарами, не поспішати, а особливу увагу звернути на взуття: жодних шпильок та, бажано, рифлена підошва.

Береженого Бог береже, тож не варто у боротьбі з ожеледицею покладатися лише на комунальників, а бути максимально обережними та уважними на вулиці, аби запобігти травмам.

27.11.2008Оксана БУРА


Переглядів: 1333

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 24.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29843)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24815)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24484)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23844)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23829)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23695)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23631)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23456)
• Живи до ста! [965] (23318)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22972)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22612)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20583)
• Допомога під час карантину [967] (17541)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17102)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16820)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16521)
• Бюджет і ми… [965] (16494)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16247)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1923)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1688)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1606)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1094)
• Яблучні млинці (910)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (806)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (705)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (661)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (605)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (603)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (532)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (497)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (490)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (479)
• «Сердечні» булочки (438)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"