У Рівному квіти до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну» поклали голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, його заступник Світлана Богатирчук-Кривко, керівник обласної ради Микола Драганчук і міський голова Рівного Володимир Хомко.
Потому представники влади, ветерани та військовослужбовці, рівняни та гості міста взяли участь в пам’ятному віче «1939-1945. Ніколи знову», що відбулося на військовому меморіалі кладовища «Дубенське».
У більшості людей на грудях був прикріплений червоний мак – у пам’ять про загиблих.
За полеглими у Другій світовій війні відслужили молебень, їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання та військовими залпами.
«Мільйони загиблих, сотні спалених сіл, зруйновані міста – такою була ціна України у перемозі у Другій Світовій війні. І сьогодні ми схиляємо голови перед полеглими у ті роки та вшановуємо пам’ять сучасних героїв, які поклали свої життя за останні три роки. Впевнений, що незабаром усі разом святкуватимемо Перемогу України у цій визвольній боротьбі», - зазначив Олексій Муляренко під час пам’ятного віче.
Після завершення пам’ятних заходів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко поспілкувався із ветеранами та разом з ними скуштував «фронтової» каші.
У ці дні урочистості, меморіальні заходи, культурно-мистецькі та військово-патріотичні акції під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо» відбуваються в усіх населених пунктах Рівненщини.
Нагадаємо, місто Рівне перебувало під окупацією 945 днів – з 28 червня 1941-го по 2 лютого 1944 року. У цей час було знищено понад 102 тисячі радянських військовополонених і цивільних громадян, а у Рівненській області – понад 232 тисячі.
У роки Другої світової війни на Рівненщині повністю або частково було спалено 176 сіл. Десятки тисяч мешканців області брали участь у русі Опору – у лавах українських, радянських, польських формувань і підпільних організацій. Впродовж 1941-1944 років на території Рівненщини загинули й були поховані 14 852 воїни Червоної армії. Більше ста тисяч мешканців нашої області були мобілізовані до лав Червоної армії, третина з них полягла на фронтах Другої світової війни.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |