Серед актуального – потреба у дороговартісних ремонтно-реставраційних роботах історичних об’єктів. Це, зокрема, історико-культурних заповідників міст Дубно та Острог , Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» та обласного краєзнавчого музею.
Як з’ясувалося у ході наради, в культурно-археологічному центрі «Пересопниця» не встановлено межу пам’ятки, невідкладного ремонту потребує дорога від смт Демидівка до села Пляшева Радивилівського району.
Як відомо, 2018-й в Україні оголошено Роком охорони культурної спадщини. У зв’язку з цим, Світлана Богатирчук-Кривко закликала керівників музеїв використовувати усі можливості для лобіювання нагальних потреб – звертатися до народних депутатів, місцевих органів влади, меценатів, залучати кошти бюджетів усіх рівнів.
Але, важливо, щоб кроки були ціленаправленими – задля реставрації своїх пам’яток. У лютому буде проведена більш розширена нарада із запрошенням фахівців землеустрою, архітектури, комунальної власності для вироблення подальшого алгоритму дій.
Разом з тим, запланували проведення декількох масштабних заходів всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Серед них - у жовтні відбудеться велика Міжнародна конференція, присвячена року охорони культурної спадщини. Захід буде проводитися на базі обласного краєзнавчого музею, залучатимуть й інші установи регіону.
«Ми маємо всіма силами рятувати все те, що потрібно залишити нашим дітям. Тому, ви повинні бути не тільки хорошими науковцями, а й економістами, юристами, психологами, тобто керівниками широкого спектру, щоб вирішувати всі нагальні проблеми. Також сьогодні потрібно змінювати філософію проведення заходів, робити їх такими, щоб зацікавити якомога більшу кількість людей. Виходити на Всеукраїнський та Міжнародний рівень», - підсумувала Світлана Богатирчук-Кривко.
А також вона додала, що хорошою новиною для області є те, що два проекти з м.Острог та смт Гоща, серед 6 поданих з Рівненщини, дійшли до фіналу конкурсу «Малі міста – великі враження», який оголосив Кабмін.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |