Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №895 від 10.01.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Травень 2023p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Червень 2023p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Новини Рівне

#Ракурс здоров'я

Лікування і профілактика ангіни та тонзиліту

Лікування і профілактика ангіни та тонзиліту

Запалення слизової оболонки глотки, нерідко також мигдалин (тонзиліт), викликане інфекцією або роздратуванням. При цій хворобі запалення вражає задню стінку глотки, але не зачіпає мигдалини, на відміну від ангіни. Захворіти фарингіт можна після переохолодження, він часто буває компонентом ГРЗ разом з нежиттю.

Завжди краще не доводити до хвороби і потурбуватися про профілактику ангіни та тонзиліту, фарингіту, середнього отиту. Тому варто звернути увагу на препарат Бактобліс, який не являється антибіотиком. Почитати про переваги даного препарату та зробити замовлення можна на сайті компанії https://bactoblis.com.ua/

Ангіна

За підозри на захворювання ангіною потрібно обов'язково звернутися до лікаря. Важливо вчасно і правильно встановити діагноз, тому що ускладнення від ангіни можуть мати серйозні наслідки.

Ангіна може бути передвісником ревматизму. Ангіна може призвести до тяжких ускладнень з боку серця (міокардит), суглобів (ревматизм) і нирок (нефрит). Крім того, навколо мигдалин може утворитися гнійник (абсцес), в особливо важких випадках статися зараження крові (сепсис).

Лікування ангіни проводять, як правило, на дому. Обов'язковий строгий постільний режим. Відомо, що якщо лікувати ангіну за допомогою антибіотиків, то вона проходить через 7-12 днів. Але можна, прискорити і істотно збільшити ефективність лікування, додавши в схему лікування елементи біотерапії. Поліпшення настає в перший - же день після першої процедури.

Тонзиліт

Як на ангіну, так тонзиліт матимуть симптоми запалення глоткових мигдалин. У чому відмінність? Ангіна - це гостре захворювання, що супроводжується інтоксикацією можливо навіть сильною, тому бачимо підняття температури до 39-40C , головний і м'язовий біль, різкими болями в горлі при ковтанні, загальною слабкістю. Тонзиліт - це хронічний процес, багато людей переносять його загострення "на ногах" особливо не надаючи значення його симптомів: невеликого підвищення температури, першіння і болю в горлі, незначного загального нездужання, ніж роблять велику помилку. Це сприяє хронізації захворювання, виникає хронічна інтоксикація і алергізація організму, періодично підвищується температура (наприклад до 37,1-37,5 С), підвищується стомлюваність, погіршується працездатність, з'являються болі в суглобах і серце, розлади нирок, нервової системи. У підсумку можуть розвинутися як ревматизм, так і порок серця, так і хронічні захворювання нирок. Не рідко через мигдалини може закладати вуха, розвинутися запалення середнього вуха.

На хронічний тонзиліт страждають багато людей і тому його необхідно лікувати. Чому? Дітям та підліткам, щоб уникнути частих застуд, стати міцніше, вище, здоровіше, а також поліпшити розумові здібності (посидючість, концентрація уваги, успішність).

Особам середнього віку, щоб продовжити молодість, активність і працездатність, виглядати молодше однолітків. Літнім щоб віддалити наступаючі захворювання, скоротити витрати на лікування і продовжити життя. Згідно з радянською і американською статистикою ризик захворіти інфарктом міокарда або інсультом головного мозку збільшується в дев'ять разів у осіб з хронічним тонзилітом.

Однак у частини населення побутує хибна думка, що лікуватися не обов'язково, тому що у них не болить. Але, саме хронічні запалення в тонзиліт може протікати взагалі без симптомів і в тому числі без болю. Найчастіше людей турбує смердючий запах з рота, який обумовлений гнійними пробками, які утворюються при хронічному тонзиліті. При кожному ковтальний рух скорочуючись глоткові м'язи, стискаючи мигдалини, спорожнюють гнійний мішок лакун. Вчені підрахували, що це сприяє стіканню і проковтування більш склянки слизисто-гнійних виділень на добу.

Підійдіть до дзеркала, притисніть ложечкою корінь язика і ви побачите мигдалини великих розмірів, червоні, пухкі, покриті густою гнійної слизом з безліччю щілин (лакун) з гнійної слизом в глибині, в якій живуть і розмножуються мікроби.

Токсини, що виділяються цими мікроорганізмами, вражають внутрішні стінки серця, судин, нирок і суглобів, викликають більшість хронічних хвороб. Перші ж симптоми цих захворювань проявляються в молодості у вигляді рідкісних, короткочасних, легких болів в області серця, або суглобів або попереку. Внаслідок цих негативних факторів середня тривалість життя менше 70 років, а потенційні можливості організму набагато перевищують ці терміни. Існує думка, що якщо медицина навчиться очищати і оздоровлювати всю слизову оболонку, то інші тканини здатні «прожити» до 200 років.

лікування

У колишні роки були досягнуті добрі результати в профілактиці тонзилогенного захворювань, питання вирішувалося радикально, фахівці дружно виступали за видалення піднебінних мигдалин, за принципом: немає мигдалин - немає ангін, немає і вторинних захворювань. Але з'явилися нові проблеми - вторинний місцевий імунодефіцит у перенесли видалення мигдалин, почастішання запальних захворювань носа і навколоносових пазух, алергічних захворювань, поліпозу носа, хронічного фарингіту, бронхіту, нерідко порушення менструального циклу, проблемм з вагітністю та ін.

У зв'язку з цим в даний час професіонали у всьому світі дуже обережно ставляться до видалення піднебінних мигдалин і навіть аденоїдів, і вважають, що потрібно робити все, що б тонзиліт зберегти! Та й не можна вирішувати даний вопрс в наш техногенний вік - старим незграбним методом. Тобто не можна жертвувати органом, якщо є можливість лікувати орган без його видалення. Адже процес лікування тонзиліти - в ліквідації вогнищ хронічного запалення, а не самих тонзіл. Це важливо зрозуміти!

У наш техногенний вік є такі можливості, головне бажання і розуміння, що потрібно робити. У нашій клініці це питання вирішується з допомогою апарату "Surgitron", творці, якого врахували недоліки застосування хірургічних лазерів в ЛОР-хірургії, передбачили і реалізували в своїй розробці можливість органо-сохранного лікування тонзіл.

Для дітей можливе лікування хронічного тонзиліту не тільки органо-зберіганню процедурами, проводячи лакунотомію (процедуру короткочасного впливу спеціальним наконечником апарату Сургитрон на тканину мигдаликів), але найчастіше у дітей можливо повністю консервативне лікування, з використанням тільки засобів природного походження, непрібегая навіть до мінімальних хірургічним інтервенцій. Це підтверджено багаторічним досвідом нашої клініки. У дорослих вибір тактики лікування визначає ступінь занедбаності процесу, але тим не менш органо-сохранное лікування можливо більш ніж у 80% пацієнтів.

Подивіться на картину В.Верещагіна "Біля воріт Тамерлана". Дві тонзиліт, як і ці два стражника біля воріт в святиню, охороняють ворота в дихальний і травний тракти. А тепер уявіть, що стражники захворіли, у них зламані лук і стріли, погнуті списи, вони присіли, прилягли або, що ще гірше - взагалі залишили свій пост.

PS! За даними фахівців школи відомого литовського курартолога Кароля Денейкі (багато років очолював санаторно-курортний лікувальний центр - "Парк здоров'я" в Друскінінкай), мигдалини і аденоїди по мимо загальновідомих функцій виконують ще й гормонорегулрующюю, а так само токсіносдержівающюю функції, тому їх видалення пов'язане НЕ тільки з рубцюванням усть слухових труб, що вимагає в подальшому шунтування барабанної порожнини, але і до порушення детоксікаціоннонних і гомронорегулірующіх процесів в організмі, і навіть зниження творчих здібностей малюків.

10.01.2019


Переглядів: 1280

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1120 від 25.05.2023p.
¤ 
На Сарненщині на смерть розбився мотоцикліст

На Сарненщині на смерть розбився мотоцикліст

Повідомлення про автопригоду між селами Сновидовичі та Біловіж надійшло на спецлінію 102 23 травня близько третьої ночі....

¤ 
Під колеса легковика потрапила матір із трирічним сином

Під колеса легковика потрапила матір із трирічним сином

Повідомлення про автопригоду на вулиці Степана Бандери у Рівному неподалік перехрестя із вулицею Д.Галицького надійшло на спецлінію 102 22 травня близько 16:20....

¤ 
Відшкодування ставок. Коваль ініціював програму підтримки бізнесу

Відшкодування ставок. Коваль ініціював програму підтримки бізнесу

Рівненська ОВА оголосила конкурс на відшкодування ставок за кредитами. Ініціатором ідеї є начальник ОВА Віталій Коваль, який продовжує разом з командою створювати в області хороший бізнес-клімат....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (18874)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (15894)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (13375)
• Допомога під час карантину [967] (13269)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (13120)
• Живи до ста! [965] (12828)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (12819)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (12784)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (12756)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (12724)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (12656)
• Бюджет і ми… [965] (12648)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (12591)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (12538)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (12511)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (12362)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (12057)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (12021)

ТОП-15 свіжого номера:

• Відшкодування ставок. Коваль ініціював програму підтримки бізнесу (687)
• Чому рідину для миття посуду потрібно виливати в унітаз? (97)
• «єРобота»: плюс 24 позитивних рішень на Рівненщині (85)
• Під колеса легковика потрапила матір із трирічним сином (84)
• Чизкейк в корзиночках (83)
• Чарівний аксесуар або супер-інструмент: лайфхаки з пилкою для нігтів (82)
• Польська фундація готова збудувати сімейні будинки на Рівненщині (81)
• Міфи про молоко, в які настав час перестати вірити, адже вони здатні нашкодити (80)
• Чи правда, що довгі розмови по мобільному телефону підвищують тиск? (79)
• Загинув під час розвантаження щебеню (77)
• В області у закладах вищої освіти з’явилися нові спеціальності (76)
• Медики пояснили, чому при зміні погоди болить голова (76)
• На Сарненщині на смерть розбився мотоцикліст (75)
• На електросамокаті збили дитину (75)
• Цікаві способи використання лавандової олії в побуті (74)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2022 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс