№484 від 20.01.2011p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
#Під рукою Почніть свій ранок з води19 січня ми відзначили останнє зимове свято - Водохреще. Вважається, що освячена у цей день вода не лише набуває цілющих властивостей, але й зберігає їх протягом року, лікує рани, допомагає відвернути лихо. Однак і без того вода містить у собі чимало різноманітних властивостей, без яких не обійдеться жодний живий організм. Але навіть такий простий мінерал як цей, людина має споживати насамперед правильно. Спершу потрібно пам’ятати, що для пиття набагато корисніша природна вода з джерел, яка багата на кисень, корисні органічні речовини та певну кількість радіоактивного випромінювання. Та зазвичай у містах люди вживають кип’ячену, тобто мертву воду, оскільки отримують її з водопроводу. Тому, якщо у вас немає можливості поставити вдома фільтри для очищення води, пропонуємо додавати на один стакан сирої води трохи йоду, яблучного оцту, лимонного соку або меду. Жоден мікроорганізм не може жити в кислому середовищі. Як правильно пити воду Пити протягом дня краще часто й помалу, ніж рідко й велику кількість, оскільки в іншому випадку відбувається перевантаження організ-му, зокрема, нирок і серця. Не пийте воду залпом, а насолоджуйтеся кожним ковтком. Корисно пити маленькими ковточками, затримуючи кожен на кілька секунд, оскільки енергія, що міститься у воді, починає поглинатися організмом ще у роті. Часто, відчуваючи сильну спрагу, ми випиваємо стакан за стаканом, не маючи відчуття утамування. Це відбувається тому, що вода не встигає засвоюватися. І в результаті наш організм отримує набагато більшу кількість рідини, ніж йому необхідно. І при цьому знову відбувається перевантаження органів. Отже пийте неспішно. Краще за все пити воду відразу після того, як ви встали вранці. Мож-на випивати за півгодини до сніданку стакан гарячої води з лимоном. Ця вода промиє шлунок і приготує його до вживання їжі. Вода обов’язково має бути гарячою, оскільки за ніч у шлунку скупчується багато слизу, який заважає правильній роботі шлунку, а вимити її можна тільки таким чином. Якщо ви все-таки не впевнені в гарній якості водопровідної або ключової води, то краще її закип’ятити. А щоб “оживити” цю мертву воду, її треба остудити й залити кислі ягоди - журавлину, брусницю, обліпиху, шкірку або серцевину яблука. Після того, як вода трохи настоїться, її можна пити. Дуже корисні також настої листя малини, шипшини, чорної смородини, хурми. Сиру воду краще відстоювати протягом доби. І лише після цього вживати. Перед сном корисно випивати стакан води, в який додано одна чайна ложка меду або трохи соку лимона, краще із скориночками. Такий напій очистить організм під час сну, а всі шкідливі речовини вийдуть вранці. Шкідливий прийом води під час їжі, а також під час прогулянок і бігу.
Анумо пригадаймо, якою була погода 19 січня на Хрещення Господнє і дізнаємося, на що нам слід чекати в майбутньому: - на Водохреще день ясний - хліба будуть чисті, а якщо похмурий - буде у хлібі повно “сажки”; - якщо зоряна ніч - вродять горіхи і ягоди; - іде лапатий сніг - на врожай; - якщо похмуро - хліба буде вдосталь; - коли на Водохреще випав повний місяць - бути великій воді; - удень йде сніг - на врожай гречки: вранці - ранньої, вдень - середньої, а ввечері - пізньої; - якщо вдень іній, то у відповідний день треба сіяти пшеницю; - під час освячення води йде сніг - добре роїтимуться бджоли і колоситимуться хліба.
Коментарі (0):
|
© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |