Наразі існує кадрова проблема, адже на 56 дільничних педіатричних поліклініках працює лише 43 лікаря. Не вистачає у місті й сімейних лікарів.
Однак зрушення щодо стану медичної допомоги дитячому населенню Рівного все ж є.
- Ми маємо належне фінансування на надання медичної допомоги дітям, - зазначає Вікторія Покоєвчук. - Завдяки програмі “Діти України” ми повністю забезпечили ліками дітей хворих на СНІД, дифтерію, цукровий та нецукровий діабет. Що ж до оздоровлення дітей-інвалідів, то вони планово проходять його в дитячій міській лікарні за рахунок коштів бюджету. Відповідно, і надання невідкладної медичної допомоги, йдеться про стаціонар, повністю забезпечене. З 2010 року диспансерне спостереження дітей шкільного віку, профілактичні огляди проводяться лише в присутності батьків. Результати таких змін свідчать, що профілактичний огляд протягом двох років проводиться значно якісніше перед школою, і тому це дало можливість збільшити виявлення ендокринної патології - на 95%, серцево-судинної - на 20%, сечостатевої системи - на 27%.
Завдяки змінам у графіку диспансеризації, тепер медики можуть оглянути дитину раніше початку навчального року, а відтак ефективно її пролікувати заздалегідь.