Справді, неподалік кафе “Аміго” вже багато років сидить на асфальті та просить подаяння безпритульний Борис. Свого часу він залишився без житла був виписаний рідним братом, поки відбував строк ув’язнення. Випрошування милостині в людному місці приносить безхатченку хоч якусь копійку. Нині Борис є незмінним атрибутом Театральної площі це живий монумент нашого міста, який не вписується в його архітектурні форми, тим паче на порозі святкування 730річчя міста. Зі слів правоохоронців, вони не мають права примусово забрати безхатченка, адже це буде порушенням прав людини. До того ж у нашому місті немає приймальникарозподільника, куди б відправляли таких людей. Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував ситуацію, мовляв, у Рівному є два центри для безпритульних, де вони можуть помитися, перевдягнутися і навіть переночувати. Але для влаштування в притулок є одна умова безхатченки повинні бути тверезими.
Безхатченки вже з самого рання збирають порожні пляшки, зливають із них залишки алкоголю, часто бувають нетверезими. До того ж безпритульний Борис має неабиякий авторитет серед місцевих шанувальників забігайлівок з міцними напоями, які розташовані в центрі міста. Чимало відвідувачів так званого в народі кафе “Реанімація” виявляють бажання пригостити Борю спиртним, тому тверезим він буває дуже рідко. Отже, виходить замкнене коло правоохоронці бояться порушити права п’яного Бориса, а той п’є від безвиході.
На думку міського голови, це питання треба підняти на сесії Рівнеради, яка зробить звернення до Верховної Ради. Невідомо лише, чи відтепер кожного разу, аби прибрати з тротуару нетверезого безхатченка, депутати звертатимуться до вищого законодавчого органу України. І скажіть після цього, що наші чиновники не опікуються проблемами пересічних громадян.
Можливо, безхатченка Борю треба було б чимось мотивувати, якщо він обличчя Театральної площі, то це обличчя повинно бути тверезим і охайним. Пам’ятаєте, під час “Євро 2012” символами футбольного турніру були хлопчаки Славік та Славко. Можливо, під час святкування 730ї річниці міста Рівного безпритульний Борис міг би разом зі своїм напарникомбезхатченком стати символами свята. Безпритульні Боря та Борюсік, одягнені в гарненькі костюми, цілком могли б привернути увагу закордонних туристів. Напевно, така пропозиція була б для них цікавою, тоді б чоловіки причепурилися та кинули б пити оковиту. Колись відомий рокгурт “Бон Джові” з успіхом виконував хіт “Це моє життя”. Нові символи “театралки” Боря та Борюсік могли б створити гурт “Бомжові” та співати для перехожих пісні про нелегку долю безпритульних.