Ця група, без перебільшення, унікальна в історії навчального закладу. Насамперед тому, що своє навчання ковалі розпочали із участі у складному і важливому заході міжнародному фестивалі “Металеве серце України”, який відбувся у Рівному в серпні. Якраз під час фестивалю вони змогли познайомитися із успішними представниками професії українськими та іноземними ковалями, оцінити різні стилі і технології, побачити роботи професіоналів, дізнатися про організацію ковальської справи. А лише через три місяці після початку навчання, у листопаді, колективний виріб новачків зайняв перше місце у конкурсі на виставці “Ковальський вернісаж”, яка відбулася у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”.
На іспиті випускники презентували не лише індивідуальні, а й колективні роботи. Усі вони були високо оцінені кваліфікаційною комісією. Найвищі бали отримало художнє панно, виконане сорокарічним Володимиром Сасом, направленим на навчання Ковельським міськрайцентром зайнятості. Батько п’ятьох дітей намагається бути універсальним фахівцем, щоб не залишатися без роботи у невеликому Ковелі він і бджоляр, і висококваліфікований столяр, а тепер ще й коваль. Чоловік планує у власній садибі, окрім пасіки і столярної майстерні, відкрити ще й кузню.
Хочуть започаткувати власну справу випускникиковалі з Рівного та Ківерців Волинської області. На одному з профільних підприємств Донеччини отримав роботу Михайло Недвецький із Красного Лиману. Роман Руссу, який приїхав на навчання з Чернівців, вирішив залишитися на Рівненщині і уже має декілька пропозицій роботодавців про працевлаштування.
Майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Сергій Торуля надзвичайно задоволений своїми учнями і наголошує, що у цієї групи є усі шанси стати висококласними ковалями. Вперше в історії навчального закладу відразу п’ятеро слухачів із групи отримали відзнаку “Кращий випускник”. У центрі стверджують, що нині на самостійну професійну дорогу провели справжню “зоряну” групу майстрівковалів.