Віфлеємські зірки, оздоблені візерунками в техніці емалі, виготовили у дитячій художній школі за оригінальним дизайном Артура Мартиненка.
Тираж пам’ятних відзнак був обмеженим 3 для вертепів та 28 для співочих колективів. Та, напевно, головною нагородою для усіх творчих колективів стало те, що своєю творчістю учасники двох фестивалів створили маленьке диво зробили перший крок, щоб допомогти в лікуванні хворій дитині, яка потребує коштів на негайне лікування. На виставах вуличних вертепів колядники зібрали майже 10 тисяч гривень для учня ЗОШ №4 Івана Ковриги, який потребує операції з пересадки серця.
Учасниками двох фестивалів переважно були молодіжні та дитячі колективи, в яких співають учні шкіл, ліцеїв, музичних шкіл та гуртків. На фестивалі не обійшлося без вікового рекорду серед учасників. Так, наймолодшим учасником за всю історію фестивалю став дворічний Данило Ковальчук, який вийшов на сцену разом із учасниками ансамблю “Ранкова роса” батьком Юрієм та мамою Аллою. Причому малюк, якому виповнилося два роки буквально на Новий рік, ще не вміє розмовляти, але співати вже мастак! За словами батьків, малий Данилко полюбляє колядувати та не лякається публіки ні вдома, виступаючи перед ріднею, ні на сцені перед великою аудиторією. У сімейному ансамблі малий Данилко співає разом із двома старшими братами Тарасом та Богданом. Його батьки збирають та виконують рідкісні поліські колядки, які записали в експедиціях у Дубровицькому і Рокитнівському районах. З такими молодими та перспективними виконавцями фестиваль і в подальшому зберігатиме давні традиції колядок та щедрівок на довгі роки та святкуватиме свої ювілеї.