Ультрафіолетові промені, впливаючи на шкіру, покращують обмін речовин і кровообіг. Щоб не було шкідливого впливу, потрібно знаходитися на сонці не більше 15 хвилин. А якщо засмагаєте на пляжі, то без сонцезахисного крему вам просто не обійтися.
Одним з найважливіших показників у сонцезахисного крему є SPF-індекс, який показує рівень захисту від випромінювання типу B, і індекс захисту UVA, який показує захист від випромінювання променів типу A. Тобто вибирати треба такий сонцезахисний крем, який захищає від двох ультрафіолетових променів - типу B і A, які вказані на тюбику крему. І чим більше їхні цифри - тим більший рівень захисту. Можна підібрати креми з вмістом вітаміну E, який постачає шкіру здатністю бути більш сприйнятливою до ультрафіолету.
Використання сонцезахисного крему
Наноситься сонцезахисний крем на тіло і обличчя за півгодини до появи на сонці. Для нанесення сонцезахисного крему беруть невелику кількість і рівномірно розподіляють по шкірі, не масажуючи і не сильно втираючи, і дають крему час наситити шкіру. Повторювати процедуру нанесення крему потрібно кожні 2-3 години, особливо людям зі світлою, чутливою до сонячних променів шкірою, а також дітям. Починати засмагати можна з 15-30 хвилин в перший день, а потім цей час можна збільшувати. Дітям до 6 місяців не рекомендується використовувати сонцезахисний крем.
Тепер ви знаєте, як вибрати сонцезахисний крем, і нехай він буде корисним та допоможе запобігти опікам і подарує рівну і красиву засмагу.