Одна з учасниць гала-концерту, скрипалька Олександра Погосян, відіграла з оркестром філармонії свій перший сезон. Уродженка Санкт-Петербурга приїхала до нашого міста вслід за чоловіком і залишилася тут працювати.
- Спочатку було лячно, адже це інша країна, – розповідає Олександра Погосян. - Але коли прийшла до філармонії і пограла, зрозуміла, що вже не хочу нікуди повертатися і буду тут працювати.
Інший учасник концерту, молодий соліст філармонії естрадного жанру, лауреат Міжнародних конкурсів та фестивалів, переможець телевізійного проекту “Битва хорів” та учасник телепроекту “Голос країни” Микола Бобрик розповів, що дуже важливо, як публіка сприймає артиста в перші секунди виступу на сцені.
- Саме ці кілька перших секунд дуже важливі, - продовжив розмову соліст. - Ось і сьогодні, завдяки позитивній енергетиці глядачів, у мене всі ноти прозвучали чисто. Дуже вдячний, що на концерт прийшло стільки людей. Хоча від того хвилюватися менше не став.
- Через політичні події в країні, сезон видався складним, - розповів художній керівник рівненської обласної філармонії Сергій Кульчинський. - Деякі концерти переносилися, інші взагалі відмінялися, але наприкінці сезону організували кілька яскравих заходів. Є у нас і новинки, до яких можна віднести три виїзні концерти в Дубенському замку.
За задумом, це цикл унікальних екскурсій середньовічною спорудою замку в поєднанні з музикою різних епох. Останній концерт з серії “Музика в Дубенському замку” відбувся 22 червня. У програмі пролунали - “Пори року” Антоніо Вівальді у виконанні камерного оркестру філармонії та знаменитої української скрипальки Богдани Півненко. А ось на завершальному гала-концерті 19 червня був присутній колишній музикант нашої філармонії, відомий скрипаль Кирило Стеценко. Він не планував брати участь у гала-концерті, а вийшов на сцену, щоб зробити анонс свого концерту “Скрипкове дерево роду”, присвяченого 200-річчю Тараса Шевченка, який відбудеться 26 червня в органному залі. У концерті-присвяті в супроводі фортепіано Наталі Строчан пролунають твори на скрипці українських композиторів 19-21 сторіччя. Але, вийшовши на сцену, Кирило Стеценко зіграв на скрипці для рівненського глядача та став незапланованим учасником гала-концерту. Новий музичний сезон офіційно відкриємо 1 жовтня - на Міжнародний день музики, але концерти в філармонії розпочнуться вже у вересні цього року.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |