Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №252 від 09.08.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Жовтень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Листопад 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Лідер будівельного ринку

Будівельні »автографи» промбудівців прикрасили центр Рівного

Валентин Гончаровський: »Головне - це дбати про людей»

ЗАТ »Промбуд-11»: професійність, якість і надійність

Наше суспільство вже п’ятнадцять років реформується. Однак реформа реформою, а працювати все-таки треба. Добре це чи погано, але світ влаштований так, що людину цінять по зробленому нею. Не по тому, що вона могла би (хотіла би) зробити, а по тому, що дійсно зробила. І нема чого на перехідний період кивати. Адже усвідомлена неминучість переведення національної економіки на ринкові рейки полягає в тому, щоб створити умови, за яких ті, що вміють працювати, працюватимуть ще краще. Напередодні Дня будівельника “РР” розповідає про одного з них - голову правління ЗАТ “Промбуд-11” Валентина Григоровича ГОНЧАРОВСЬКОГО.

Це підприємство - знане в Україні, з ним охоче мають справу іноземні партнери. У 2005 році за вагомий внесок у розвиток вітчизняної будівельно-архітектурної галузі ЗАТ “Промбуд-11” нагороджено дипломом “Лідер будівництва та архітектури України - 2005”, заснованим Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту, будівництва, житлово-комунального господарства і зв’язку.

Візитна карточка Гончаровського

Валентин закінчив рівненську середню школу №3 на сім-вісім років пізніше за майбутнього космонавта Макарова. Але бачив у мріях не небо, а будівельний майданчик. Відразу після школи пішов працювати. За рік юнак професійно виріс - від учня до тесляра четвертого розряду. Дехто б на цьому зупинився, та юний Гончаровський мріяв стати інженером-будівельником. Ця мрія привела його в Пензенський інженерно-будівельний інститут, який закінчив із відзнакою. Перед ним були відкриті двері аспірантури в одному з престижних ленінградських вузів. Однак романтика комсомольських новобудов захопила молодого інженера більше, ніж копітка праця над кандидатською дисертацією з проблем будівельної механіки, яку, до речі, він - не позбавлений аналітичного мислення і таланту дослідника - міг легко написати і захистити.

Щоб написати про Гончаровського однієї книжки не вистачить: 10 червня наступного року виповниться піввіку його успішної праці у будівельній галузі.

- Отримавши диплом, - згадує Валентин Григорович, - п’ять років будував житло в Сибіру. В будівельно-монтажному управлінні “Юргапромбуд” (Кемеровська область) працював майстром, виконробом, начальником дільниці, пропонували навіть посаду головного інженера БМУ. Але через авітаміноз, який не піддавався лікуванню в сибірських умовах, змушений був у 1968 році повернутися в Рівне.

Тут Гончаровський працював вісім років виконробом на будівництві “Азоту”, дванадцять - начальником планово-економічного відділу трест-майданчика “Хімбуд”, десять - головним інженером БМУ-11. Останні дев’ять років він очолює закрите акціонерне товариство “Промбуд-11”.

Така візитна карточка Валентина Гончаровського. Ви скажете, напевне, нема чим хвалитись - потрапив чоловік на великі будови, то й будував. І я погоджуся. Але тільки бачив я на тих будовах чимало невдах, яких перевіряла справа і відкидала. Вимагаючи визнання заслуг, вони клали на вагу всі свої “міг би” і “хотів би”. А це валюта знецінена, за неї не платять - ні грошима, ні славою.

»Тепер робота шукає нас»

Досвідчений економіст і будівельник Валентин Гончаровський знає собі справжню ціну - йому є що покласти на вагу. Результат його вмілого керівництва - постійне зростання фінансово-економічних показників діяльності підприємства. Якщо у 2003 році обсяг виконаних “Промбудом-11” будівельно-монтажних робіт склав 9,7 мільйона гривень, то у 2004-2005 роках він уже становив 25 мільйонів гривень щорічно.

- Особливо плідним, - каже Валентин Григорович, - обіцяє бути 2006 рік: підприємство уклало контракти на загальну суму більше 45 мільйонів гривень. Понад 60 відсотків будівельно-монтажних робіт виконуємо із залученням коштів іноземних інвесторів, що свідчить про високу довіру до товариства наших партнерів - ЗАТ “Консюмерс-Скло-Зоря”, ТзОВ “ОДЕК-Україна”,

Ми пишаємося тим, що побудували в Зорі “під ключ” першу, другу і третю черги склотарного заводу. Це потужне підприємство сплачує в Рівненському районі 90 відсотків від усіх податків. Сьомий рік виконуємо будівельні роботи на Оржівському деревообробному комбінаті, де, зокрема, звели котельню, яка працює на відходах основного виробництва - стружці, тирсі. Беремо участь у реалізації інвестиційного проекту Європейського банку реконструкції та розвитку з будівництва сучасного склозаводу в Рокитному.

ЗАТ “Промбуд-11” нагодив успішну співпрацю з UMC - провідним оператором мобільного зв’язку в Україні. Так, рівненські будівельники звели фундаментні основи, на яких зв’язківці змонтували майже три десятки веж. Завдяки їх спільним зусиллям розширюється мережа покриття мобільним зв’язком західного регіону держави.

- Завдання будівельника, - вважає Валентин Гончаровський - ні в чому не відмовити клієнтові. Будь-який каприз замовника, будь-яку вимогу архітектора треба виконати швидко і надійно. Висока якість будівельно-монтажних робіт, неухильне дотримання графіка їх виконання - головні чинники нашого успіху. Якщо раніше ми шукали роботу, то тепер робота шукає нас. Виконуємо всі будівельні роботи, крім опоряджувальних. На технічному озброєнні спеціалістів підприємства - сучасні вітчизняні та закордонні будівельні інструменти, матеріали і технології.

Головним надбанням колективу ЗАТ “Промбуд-11” є його кадри - високопрофесійні робітники, кваліфікований інженерно-технічний та управлінський персонал. “Промбуд-11” - чи не єдине в обласному центрі будівельне підприємство, яке щороку бере на роботу групу випускників Рівненського вищого технічного училища № 1 й одного випускника-інженера. Чимало молодих робітників вирішили назавжди пов’язати свою долю з колективом, в якому, починаючи з 1997 року, не було жодної затримки із зарплатою. Ми вже так звикли до економічних негараздів, що для багатьох це дивина, а для промбудівців - норма. В цьому році їх середній заробіток сягнув до півтори тисячі гривень.

Принципи Гончаровського

- У будівництві працювати дуже важко, - каже Валентин Григорович. - Ми ще якось викручуємося. Коли в Рівному був повний занепад будівництва, я поїхав у Білорусь. Там, у Бресті, створив дочірнє підприємство і будував білорусам житло. Їм тоді президент Лукашенко видав кредити на будівництво житла терміном на 50 років із відстрочкою погашення на десять років. Коли криза зачепила і білоруську економіку, до мене попросилися на роботу 30 сябрів-мулярів. Вони дуже добре попрацювали в Рівному на спорудженні будинку для працівників УМВС України в Рівненській області.

ЗАТ “Промбуд-11” - безперечно, один із лідерів будівельної галузі Рівнещини, якому довіряють як державні забудовники, так і приватні. За якістю і темпами робіт підприємство вийшло на рівень європейських стандартів. Переконливим свідченням цього є зведені “Промбудом-11” в обласному центрі корпус поліклініки №2 (вул.Драгоманова) на 600 відвідувачів, приміщення Господарського суду, який невдовзі стане апеляційним, два будинки (на фото) і підземний торговий центр на Соборній, які прикрасили центральну частину міста.

- Авторитет підприємства, - підкреслює Валентин Гончаровський, - є результатом багаторічної відмінної праці всього колективу. Це наслідок високої мотивації, що грунтується на позитивних принципах:

• Чесність і довіра, повага один до одного, мобільність при виконанні завдань.

• У центрі роботи - клієнт, його користь - потенціал нашого успіху.

• Позитивне ставлення до нових будівельних технологій, постійне прагнення до вдосконалення виробництва і підвищення його ефективності.

Людський фактор -

визначальний

Різкість Гончаровський вважає своїм основним недоліком.

- Не можу терпіти, - зізнався Валентин Григорович, - коли керівник бреше. Проводиш кожного понеділка планерку, сидить який-небудь майстер, нічого не заперечує, в усьому підтакує - забезпечимо, зробимо - і нічого не зробить. Ну, як з ним? Матом не можна, тож тон доводиться підвищувати… Звичайно, підбираєш людей, яким віриш. Молодому вияви довіру - весь викладеться. Але ротацію кадрів треба проводити поступово, щоб молоді керівники встигли перейняти наш досвід. Головне - навчити їх дбати про людей.

Людський фактор - визначальний у розвитку підприємства, виробничих досягненнях і соціальних гарантіях його колективу. Напередодні професійного свята - Дня будівельника - глибокої подяки за самовіддану працю заслуговують усі працівники “Промбуду-11”. Ядром колективу стали чудові організатори і майстри будівельної справи - головний інженер підприємства Володимир Слюсарчук, начальник виробничо-технічного відділу Олександр Чернюк, начальник відділу маркетингу і постачання Олександр Ліннік, бригадири Василь Дейнега, Микола Дяденко, Юрій Миронець, Микола Мельник, Володимир Петльований та багато інших.

Гончаровський дбає не тільки про свій майже двосотенний колектив. Він багато уваги приділяє сім’ї. У короткі проміжки між роботою і невідкладними сімейними турботами Валентин Григорович зустрічався з друзями, такими ж будівельниками, їздив на дачу і рибалку. Нині через важку хворобу середньої доньки від усього цього довелося відмовитися.

Днями йому виповнилося шістдесят шість років, але роботу не покидає. Вона йому до душі, тому що він вміє. Вміє ввійти в справу. Вміє поставити себе з людьми. Вміє говорити. Вміє слухати. Вміє “відмолотити” неробу, віддаючи перевагу робити це без свідків. Вміє похвалити старанного працівника - не часто, але обов’язково при всіх. Людина сильна, він не боїться, що підлеглі виявляться здібнішими і досвідченішими, ніж він. Вміє висувати людей, знає кого висувати. Вміє (можливо, це найважче) не втручатися в їх розпорядження, якщо немає крайньої потреби…

Валентин Григорович навчився цьому в радянські часи і зараз успішно застосовує набутий досвід в умовах ринкової економіки. В новому економічному середовищі не менш потрібні люди, які вміють думати, приймати рішення і робити справу. Гончаровський - один із них.

09.08.2006Олександр ОЛЬХОВИК

Момент істини

Авторитет підприємства є результатом багаторічної відмінної праці всього колективу. Це наслідок високої мотивації, що грунтується на позитивних принципах:

• Чесність і довіра, повага один до одного, мобільність при виконанні завдань.

• У центрі роботи - клієнт, його користь - потенціал нашого успіху.

• Позитивне ставлення до нових будівельних технологій, постійне прагнення до вдосконалення виробництва і підвищення його ефективності.

Валентин ГОНЧАРОВСЬКИЙ


Переглядів: 1558

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1196 від 21.11.2024p.
¤ 
Як допомогти своїй «щитовидці»?

Як допомогти своїй «щитовидці»?

Щитоподібна залоза виробляє гормони, які беруть участь у регуляції низки біохімічних процесів, у тому числі адаптації інтенсивності обміну речовин до потреб тіла в цей момент. Гормони щитоподібної залози діють на всі клітини тіла і впливають на такі процеси як робота серця, інтенсивність обміну речовин, ріст та інтелектуальний розвиток дітей, емоційну стабільність дорослих....

¤ 
Ворожий обстріл на Рівненщині:

Ворожий обстріл на Рівненщині:

поліцейські збирають докази

17 листопада країна-агресор вдарила ракетами по об’єкту критичної інфраструктури Рівненщини....

¤ 
У Рівному судитимуть паліїв автівок військовослужбовців

У Рівному судитимуть паліїв автівок військовослужбовців

Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Рівненського району, яким інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, а також умисне знищення чужого майна шляхом підпалу, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 КК України)....

¤ 
З держбюджету для Рівненщини спрямують майже 33 млн грн на житло для ветеранів

З держбюджету для Рівненщини спрямують майже 33 млн грн на житло для ветеранів

32,8 млн грн додатково отримає Рівненщина для забезпечення житлом ветеранів, членів родин загиблих та інших людей, які постраждали від війни....

¤ 
У Рівному відремонтують дві зупинки коштом підприємців

У Рівному відремонтують дві зупинки коштом підприємців

Мова йде про автобусну та тролейбусну зупинки «Театральна Площа»....

¤ 
Кличко передав на передову дрони, РЕБи, генератори, обігрівачі та мікроавтобус

Кличко передав на передову дрони, РЕБи, генератори, обігрівачі та мікроавтобус

Віталій Кличко відправив захисникам на передову чергову партію необхідного обладнання, яке було придбано за небюджетні кошти. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22353)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18336)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15378)
• Допомога під час карантину [967] (15329)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15099)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (14961)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (14882)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (14837)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (14822)
• Живи до ста! [965] (14776)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (14718)
• Бюджет і ми… [965] (14707)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14588)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14540)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14437)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14371)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14027)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (13993)

ТОП-15 свіжого номера:

• Мобілізація, ВЛК та рекрутинг. (97)
• Як допомогти своїй «щитовидці»? (40)
• З держбюджету для Рівненщини спрямують майже 33 млн грн на житло для ветеранів (35)
• У Рівному відремонтують дві зупинки коштом підприємців (35)
• Ворожий обстріл на Рівненщині: (34)
• Кличко передав на передову дрони, РЕБи, генератори, обігрівачі та мікроавтобус (34)
• У Рівному судитимуть паліїв автівок військовослужбовців (34)
• Вівсянка «Роше» (33)
• Чим натирають змішувач, щоб захиститися від нальоту? (32)
• Солодка історія, що змінила світ (15)
• У Кричильському ліцеї провели «Розминку від чемпіона» (14)
• Догляд за сухою шкірою (14)
• Уродженця села Зоря Олексія Сича викликано у збірну України (14)
• Вітаміни, які допомагають зупинити випадіння волосся (13)
• Маски для волосся від посічених кінчиків (12)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"