Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №688 від 25.12.2014p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Листопад 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Грудень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Корисно знати

Як вибрати ялинку

Як вибрати ялинку

Ялинка – головний атрибут нового року, без неї і свято – не свято. Вибір ялинки – теж просте запитання: купуйте ту, яка найбільше сподобалася – от і все! Все так просто тільки це на перший погляд. На деякі питання все ж таки доведеться шукати відповіді. Наприклад – якій ялинці віддати перевагу – штучній або живій. Не враховуючи передсвяткові клопоти, все ж не потрібно забувати про те, що ваша Новорічна красуня повинна бути не тільки красивою, але і безпечною в усіх відношеннях. Адже в першу чергу – це радість для дітей.

Як вибрати ялинку

Враховуйте висоту стель і розмір приміщення. Ялинка не повинна захаращувати собою всю кімнату і заважати проходу людей.

Якщо Ви збираєтеся ставити ялинку в кут, краще узяти “однобоке” деревце.

За покупкою вирушайте у світлий час доби: навіть ліхтарик не допоможе вам розгледіти всі вади.

У свіжої ялинки гілки еластичні, а у сухої обламуються з характерним тріском. Суха ялинка почне обсипатися через 1-2 дні після установки.

У першу чергу визначтеся з видом дерева. При цьому варто пам’ятати, що менше за все, не скидаючи хвою, стоїть ялинка – максимум 10 днів. Це означає, що до Старого Нового року вона може і не “дожити”. Сосна зберігає свіжість в середньому 12-14 днів, ялиця – 14 днів.

Огляньте дерево, яке Вам сподобалося. Стовбур повинен бути чистим, без грибків або цвілі, а також без механічних пошкоджень. Колір хвої повинен бути природним, яскравим, а ось жовтуватий або сіруватий відтінок говорить про те, що дерево було інфіковане якоюсь хворобою. Також жовтизна властива хвої на дереві, яке було зрубано давно, а значить, прослужить вам менше.

Перевірте голки на “стійкість” – акуратно стисніть в долоні гілку ялинки, і подивіться, чи не залишаться голки в руці. Візьміться за стовбур і злегка постукайте об землю – з дерева, яке зрубали давно почнуть сипатися голки. Можна спробувати потерти голки в пальцях – чим менше вони пахнуть, тим сухіше дерево.

Куплену ялинку несіть додому верхівкою назад, щоб не обшарпати кінці нижніх гілок. Коли будете заносити в будинок, її верхівка, навпаки, повинна бути попереду.

Прихопіть із собою мотузку або шпагат – з їх використанням буде зручніше нести ялинку.

Вибираємо штучну ялинку

Штучна ялинка сьогодні стає все більш популярною. І це не тільки тому, що ми з вами стали дотримуватися принципів Грінпісу. Все ж таки власні меркантильні інтереси завжди беруть верх – такий вже менталітет. На відміну від живої ялинки, штучна має кращий вигляд. Це перша причина, чому краще не “рубати дерева”.

Штучна ялинка – “багаторазова”, тому вирішивши купити саме її, ви позбудетеся однієї з головних проблем передноворічного періоду: де взяти ялинку? До того ж ялинка багаторазового користування не вимагає постійного нагляду, не смітить, не обсипається. У цьому питанні, крім практичної є ще й лірична сторона. Штучна ялинка буде служити довго і вам не доведеться спостерігати за швидким згасанням святкового дерева, яке буквально вчора дарувало радість і веселощі, а сьогодні його оголений кістяк вже відправляється на сміття.

Ялинкові недоліки

Великим недоліком штучної ялинки є відсутність неповторного аромату хвої та смоли. До речі, купуючи новорічну ялинку потрібно звернути увагу на її запах – деякі з них дуже різко пахнуть. Тому варто вибирати якісну ялинку.

Вибираємо живу ялинку

По-перше, поговоримо про живі ялинки. Чому варто віддати перевагу саме живому дереву? По-перше, тому що це традиція. А по-друге, тому, що живі ялинки завжди різні, неповторні і завжди по-своєму унікальні. Тому можна не бояться, що ялинка сусідів або друзів буде така ж як у вас. З іншого боку, і у вас не буде повторень з року в рік. А ще (чи не найголовніше) ніякі аерозолі та дезодоранти для повітря не порівняти із запахом цієї ялинки! Вона пахне лісом, Новим роком і нашим дитинством у веселе і світле свято Нового року.

На щастя, сучасний ринок пропонує безліч варіантів новорічних дерев. Можна купити ялинку різних кольорів або сосну. До речі, сосна останнім часом більш популярна. Вона має більш пишний вигляд через довгі голки, довше може не обсипатися і сильніше пахне. А ось до недоліків сосни можна віднести смолу, яка може забруднити ваш будинок. Вибираючи ялинку зверніть увагу на її колір і запах. Якщо ялинка свіжа, вона буде мати дуже насичений зелений колір і сильно пахнути. Таким чином простояти в теплому приміщенні таке дерево може практично всі свята.

Як продовжити життя ялинки

Для того щоб ялинка простояла довше, намагайтеся не перевантажувати її іграшками і нарядами (особливо небажані важкі прикраси). Не варто розміщувати лісову красуню біля батареї – тоді її гілки занадто швидко висохнуть і почнуть обсипатися. Якщо ж за габаритами кімнати цього не уникнути, то постарайтеся поставити поруч з нагрівальними приладами широке блюдо (або інший посуд з відкритою поверхнею) з водою, яка буде випаровуватися і додавати вологості приміщенню.

Для ялинки повинні бути підготовлені спеціальна підставка і ємність з водою. Перш ніж опустити туди стовбур, його необхідно злегка підрізати, звільнити від кори на 7-10 см і розщепити. Вода обов’язково повинна покривати стовбур вище зрізаної кори – перевіряти це потрібно регулярно.

Щоб ялинка простояла не менше двох тижнів без осипання, додайте у воду один із засобів:

Чайна ложка добрива (краще город­нє, але підійде і для домашніх квітів); чайна ложка гліцерину (можна придбати в аптеці); чайна ложка цукру, щіпка солі і таблетка аспірину.

Будь-який із цих засобів дозволить вам зберегти свіжіть Вашої ялинки до самого Старого Нового року.

25.12.2014


Переглядів: 1092

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1199 від 13.12.2024p.
¤ 
Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Пропустивши два швидких м’ячі і ще в першому таймі залишившись у чисельній меншості, «Верес» поступився «Карпатам» у Львові і перервав свою десятиматчеву безпрограшну серію. Ця поразка стала найбільшою за часів відродженого народного клубу і третьою найбільшою для «Вереса» в елітному дивізіоні чемпіонату України....

¤ 
Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Двічі милити голову шампунем – необхідність чи маркетинговий хід? Як насправді правильно мити голову, розповідають експерти....

¤ 
Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Перед тим як у молодому віці почати ін’єкції ботоксу, варто врахувати всі плюси та мінуси і порадитися з лікарем. Бо є нюанси....

¤ 
Проблеми з пам’яттю:

Проблеми з пам’яттю:

втома, перевантаження чи щось серйозніше?

На забудькуватість скаржаться багато: від молодих до людей похилого віку. Спочатку це проявляється начебто в дрібницях, але часто з віком проблема посилюється, і у якусь мить ми розуміємо, що нам важко на себе покластися, так багато витікає, не утримується, розчиняється ніби в повітрі. І тут ми починаємо замислюватися: це просто накопичилася втома і потрібно з’їздити у відпустку, попити вітамінки, чи справа в чомусь суттєвішому? А раптом провали у пам’яті – ознака захворювання? Давайте проаналізуємо, чому пам’ять може нас підводити і що з цим робити....

¤ 
На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

Інцидент стався 7 грудня близько 20:40 на залізничній станції Верба, що на Дубенщині....

¤ 
У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

Можна сміливо говорити про те, що з 1 грудня у Рівному почала працювати нова модель громадського транспорту. Так, на вулиці міста виїхали нові автобуси, які курсують за маршрутом 47А. А загалом для зменшення заторів у місті значно зменшилася кількість маршруток малої місткості....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22471)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18422)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15454)
• Допомога під час карантину [967] (15428)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15169)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15034)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (14970)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (14920)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (14897)
• Живи до ста! [965] (14839)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (14800)
• Бюджет і ми… [965] (14777)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14650)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14619)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14501)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14444)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14094)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14063)

ТОП-15 свіжого номера:

• У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту (143)
• Енергетична безпека: на Рівненщині розвиваються альтернативні джерела енергії (50)
• Різниця між пральним порошком і капсулами (46)
• На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки (43)
• Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики? (43)
• Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові (43)
• Проблеми з пам’яттю: (42)
• Фундучна картопля (41)
• Cкільки потрібно мити волосся шампунем? (41)
• Чи можна нагрівати мед? (40)
• Сушарки проти паперових рушників: що безпечніше для здоров’я? (29)
• Рецепт домашніх патчів (29)
• Чи нешкідливо вмиватися мінеральною водою? (28)
• Анастасія Либак провела розминку з учнями Жобринського ліцею (27)
• Як позбутися неприємного запаху цибулі на руках після готування? (26)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"