Зокрема, фахівці відпрацьовували свої дії у разі надзвичайних ситуацій, пов’язаних з аваріями техногенного характеру. Також медики підвищували свою кваліфікацію з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.
«У таких випадках діяти потрібно чітко за правилами. Адже, коли працює лише одна бригада медиків і є багато постраждалих, то потрібно вчасно викликати додаткову допомогу. Адже поранених може бути чимало», - зазначив завідувач військової кафедри Тернопільського медуніверситету, професор Арсен Гудима. Саме під його керівництвом, лікарі швидких відпрацювали сценарій, коли під час імітованого уроку стався вибух і декілька учнів отримали травми.
Головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Бортнік переконаний, що такий досвід медикам знадобиться, зважаючи на складну ситуацію в країні. За його словами, вже десять лікарів швидкої допомоги з Рівненщини виявили бажання працювати в зоні АТО.
«Ми продовжуємо формувати бригади з наших працівників, які добровільно хочуть допомагати країні в зоні проведення АТО. Вже виявили бажання їхати на Схід 10 людей – лікарі, фельдшери та водії. Незабаром бригада медиків поїде на місяць в місто Артемівськ Донецької області», – зазначив Андрій Бортнік.