Відтак, 12 липня майже усі мешканці вулиці Поштової зібралися на урочисті імпрези. Як вдалося це організувати ми запитали у громадської діячки, організатора свята Олени Кондрашини.
- Ви навіть не уявляєте, в якому я захваті від того як пройшло святкування і скільки прийшло людей, це був настільки приголомшливий вибух 100% позитиву, що хочеться обійняти такою традицією усе місто. Емоції просто переповнюють, відмічу і те, що все це не пройшло повз увагу наших можновладців, які теж відвідали захід, взяли участь у благодійному ярмарку та просто сказали кілька теплих слів. А почалося все з цікавої та нелегкої історії вулиці. Поштова – це одна одна з найстаріших у Рівному. Одних із кращих ресторанів Рівного “Ровенчанка” знаходився на цій затишній вулиці, під час окупації німці в ньому розмістили офіцерське казіно. На цій вулиці у кінці 20-х рр. збудували власні будинки і приймали хворих відомі рівненські лікарі Виноградов і Сегал. А стоматологічна поліклініка, була раніше лічсанупромом. Мешкали на цій вулиці в повоєнний час відомий вчитель і поет Іван Куліш, письменник і журналіст Анатолій Друзенко. Рівненські старожили залишили багато цікавих спогадів про вулицю Поштову і її мешканців.
Під час оформлення свята на старих будинках вулиці розмістили плакати, з анотаціями про історію будинків, яскравою стрічкою огорнули стовбур старого каштана. Біля старих будинків стояли старовинні столики і крісла з самоварами, тобто ми усіляко намагалися намагалися відворити цей подих минулого, адже без минулого немає і майбутнього, треба про це завжди пам’ятати.
Сьогодення теж внесло свої корективи – благодійна організація “Дзвони Надії” провела ярмарок на якому мешканці Рівного куштували різні смаколики, куліш, різні напої. Всі кошти зібрані на ярмарку будуть передані дітям сиротам,батьки яких загинули в зоні бойових дій.
Свято відвідали відомі художники Горістюк О., Гвоздінський В., Савюк Ю., поети Пермяков С., Мартинова З., Майданний Сергій.
Відбулися фотовиставка 1930-х., фотовиставка “Перше свято Поштової 12 липня 2014”. Для малечі були проведені дворові змагання з шашок, веселий конкурс юних гумористів.
Щиро вдячні всім організаторам, всім мешканцям вулиці та всім небайдужим за це чудове свято, наступного року сподіваємося його провести не під сумні звістки зі Сходу, а під щасливий дітячий сміх та усміхнені обличчя дорослих.