Першою виступила Оксана Лозова. Вона щиро подякувала депутатам за те, що незважаючи на негоду, вони знайшли час та можливість взяти участь у нараді. Розповіла, що Радикальна партія прийшла в ради Рівненщини вперше. «Це молода команда. Особистим девізом кожного є праця та відповідальність. Ми беремо приклад з нашої фракції у Верховній Раді. Навіть голова спілки виборців зазначив, що наш депутатський корпус є найбільш дисциплінованим, так як ми відвідуємо майже всі засідання сесій, сумлінно приймаємо участь у комісіях. До того ж, незважаючи на малу чисельність, наша фракція у Верховній Раді є найбільш законотворчою». Також пані Оксана попрохала всіх членів Радикальної партії бути уважними та відповідальними під час прийняття рішень.
«Це був перший рік. Ми тільки вчилися. Рік був непростий. Згадайте, коли були пікети, тарифний майдан, коли ми стояли під ОДА. Дякую, що ви розумієте необхідність і потребу цього всього. Радикальна партія буде підтримувати лише ті соціальні проекти, які відповідають інтересам міцевих громад.» – додала на завершення пані Оксана.
Депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук розповів про те, що економічна ситуація в країні є критичною. «Зараз девальвація не тільки економіки, а й відносин між людьми. Потрібно відсікати сировинну модель економіки, знизити мито на ввезення деревообробного обладнання, а не вивозити сировину за кордон». Народний депутат повідомив, що на сьогоднішній день різні сили хочуть проведення позачергових парламентських виборів. Він зазначив, що партія до них готова. Але, чи витримає це країна – невідомо. Наразі, більшість можуть отримати якраз прокремлівські сили. «Ми не хочемо просто поміняти команду біля “годівниці”, ми хочемо реальних змін. Тому треба передусім змінити виборчу систему. Невідомо, які будуть результати, і це може спричинити загострення і так нестабільної ситуації в країні».
Заступник голови Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий наголосив, що він пишається нашою обласною партійною організацією. «Рівненська РПЛ – це 736 живих членів партії. Серед них немає людей, які просто написали заяву – усі ці люди так чи інакше інтегровані у партійний процес. І це довели вуличні акції та робота в місцевих радах. Приклад зради – лише одна тушка-депутат райради. Це всього 1,04% від загальної кількості членів обласної партії. Вважаю це чудовим показником. Не чекаючи законопроекту 3693, партійці самі змусили тушку скласти мандат. Єдність і хребтовість рівненських ляшківців - для мене особлива гордість. Я знаю, що ми ростемо і йдемо далі». Він розповів про те, що фракція Радикальної партії у Верховній Раді отримала з держбюджету близько 7,6 млн. грн. на ремонт соціальних об’єктів Рівненської області.
Заступник голови фракції Радикальної партії в облраді Сергій Свисталюк звернув увагу присутніх депутатів, що згідно чинного законодавства, вони зобов’язані прозвітуватись перед виборцями щодо виконаної роботи, а також під час прийняття будь-яких рішень в обов’язковому порядку враховувати пропозиції місцевого населення. «Ми працюємо в інтересах громади і для громади.»
Депутат обласної ради Володимир Ковальчук, розповів про те, що завдяки зусиллям Радикальної партії, на будівництво школи у селі Піски Костопільського району, з обласного бюджету було виділено 35 млн. грн., а також відремонтовано відрізок дороги сполученням Рівне-Тайкури-Оженин. Не було також допущено розкрадання земель Дубровицького, Володимирецького та Сарненського районів для незаконного видобутку «сонячного каміння» бурштиновою мафією.
Можна констатувати, що перший рік роботи в радах області видався для депутатів-радикалів важким, але плідним. Радикальна команда подолала і продовжує долати перешкоди, в першу чергу, завдяки своїй єдності та монолітності.