Отже, що йому вдалося зробити за півроку праці на посаді секретаря ради?
«Вдалося суттєво скоротити терміни проходження та прийняття рішень Рівнеради з 7-9 місяців до 2-4 місяців. Вважаю, ще це дійсно досягнення, бо скорочення термінів розгляду це конкретне зменшення бюрократії і це зручно для тих, хто звертається до нашої ради. Чи можна ще скоротити терміни розгляду? Так, можливо і потрібно, але для цього необхідно впровадити електронний документобіг в нашій раді. Я поставив для себе це завдання на нинішній рік.
Вдалося впровадити графік засідань постійних депутатських комісій та груп і, що важливіше, на всі ці заходи запрошуються представники місцевих ЗМІ. Я глибоко впевнений, чим більш публічною буде робота міської ради та виконавчих органів Рівного, тим буде більше розуміння та довіри містян до тих рішень, що ми ухвалюємо.
Звіти депутатів. Вважаю, що кожен депутат міської ради один раз на рік мусить прозвітувати за зроблене перед своїми виборцями. Вдалося за ці півроку переконати в цьому більшість наших місцевих депутатів, хоча на жаль, не всіх.
Робота апарату ради. Наш апарат дуже нечисленний. Працює усього п’ятнадцять чоловік, це не багато в порівнянні навіть з кількістю працівників в управліннях міськвиконкому. Однак вдається зробити багато. Так за звітний період зареєстровано 2780 проектів рішень, організовано та проведено 10 сесій, 290 засідань постійних комісій, взято участь у 352 судових засіданнях, підготовлено 211 відповідей на запити.
Я, як секретар міської ради, беру саму активну участь у впровадженні загальноміських ініціатив. Так розроблена програма «Безпечне місто». Сьогодні, на мою думку, це одна з пріоритетних програм для Рівного, бо безпека містян мусить бути на першому місті, і влада повинна за це дбати. Також розроблені основні параметри проекту «Купуй своє у своїх». Зупинюсь на цій ідеї окремо. Кожна гривня витрачена на купівлю рівненського продукту залишається в нашому місті, і дає змогу рівненському підприємству розвиватися, а це нові робочі місця і додаткові кошти в бюджеті обласного центру. Тому закликаю рівнян купувати продукцію, яка виготовляється в нашому місті. Також я є одним з ініціаторів реалізації проекту освітлення пішохідних переходів. Це теж безпека громадян, бо добре освітленні пішохідні переходи, це автоматичне зменшення травматизму на дорогах.
Що стосується планів, то їх дуже багато. Потрібно нарешті модернізувати сайт Рівного, впровадити електронний документобіг, необхідно аби була реалізована програма енергоощадливості та розвитку відновлювальних джерел енергії в місті. Також на часі створення в Рівному Технопарку. Окремо хочу зупинитися на дуже важливому для мене, як для патріота Рівного, проекті – це включення Рівного в загальнодержавний план роботи на 2018 – 2021 роки по будівництву об’їзної автомобільної дороги навколо міста сполученням Київ – Луцьк. Ми всі бачимо, як фури нищать наші дороги. Це проблема, яку потрібно вирішувати вже. Я знаю, що міністр Омелян прихильно ставиться до цього проекту і думаю, що його втілення вирішить не одну міську проблему. Також працюватиму над реалізацією стратегічної ініціативи «Велике Рівне» (агломерація та розвиток міста як регіонального лідера) та продовжу координацію зусиль з розробки єдиної та комплексної стратегії розвитку Рівного».