№829 від 04.10.2017p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
Збираємося на рибалку з розумомОсь і настало осінь - пора грибів, відпочинку на природі та, звичайно ж, риболовлі. Це чудове заняття на природі умиротворяє і змушує забути про трудові будні. Для того щоб відпочинок вдався, потрібно докласти певних зусиль при його плануванні. Незалежно від того, початківець чи ви рибалка або професіонал з багаторічним стажем, продумайте заздалегідь, куди саме ви поїдете - від вибору місця залежить дуже багато чого. Наприклад, те, які снасті взяти з собою, але про них пізніше. Перш ніж складати в машину вудки, дізнайтеся, яку погоду обіцяють вам синоптики. Це допоможе визначитися з вибором одягу, яку ви візьмете з собою. Навіть якщо на горизонті сонячна спекотна погодка, візьміть з собою якусь теплий одяг, вона стане в нагоді, особливо, якщо ви плануєте їхати з ночівлею. Кофта з довгим рукавом і брюки знадобляться вам і з настанням вечора для захисту рук і ніг, адже комарі - постійна складова відпочинку біля води. А репеленти допоможуть відлякати комах. Стане в нагоді непромокаючий одяг і гумові чоботи, сонцезахисні окуляри та головний убір, в разі потреби - намет, спальні мішки, ковдру. Обов'язково візьміть з собою ліхтарик (найкращі - фонари Nitecore) і телефон, може стати в нагоді навігатор - річкові затоки часом бувають підступні. Ехолот буде не зайвим, якщо ви будете рибалити з човна. Медикаменти теж можуть стати в нагоді. Сірники, папір або газети, лопата і топірець допоможуть вам при розведенні багаття. Розкладному стільчику через кілька закидів вудки ви теж порадієте. Мило для рук і рушник позбавлять руки від рибного «аромату» і бактерій - правила гігієни і на рибалці ніхто не відміняв.
Якщо ви плануєте готувати на природі, то захопіть з собою мінімум необхідного посуду: казанок, кілька тарілок і кухлів, ніж, вилки і ложки. Не беріть зайвого. Тепер про продукти - намагайтеся не брати швидкопсувні. Т. е., Якщо ви вирішили купити з собою ковбаси, то вибирайте копчену - вона зберігається довше вареної і сосисок. Не беріть з собою продукти, які заберуть багато часу на приготування, а так само ті, які займають багато місця в багажі. Не забувайте, що рибалка - це активний відпочинок на природі, тому їсти ви будете часто і багато. Не сподівайтеся сильно на свій гіпотетичний улов, подстрахуйтесь купленими заздалегідь продуктами. Сіль теж не завадить, як і питна вода. Останньою має бути в достатку - роздобути її на природі практично неможливо, а її відсутність перекреслить ваш відпочинок. При хорошому улові сіль може допомогти вам зберегти улов, візьміть і її побільше. Поговоримо про найголовніше: снасті
Тепер про найголовніше, про те, без чого рибалка точно не вдасться. Поговоримо про риболовецькі снасті. Заздалегідь визначтеся, який спосіб лову ви виберете: спінінг, поплавкова вудка, лов фідера. При виборі враховуйте погодні умови, сезон і місце, обране вами для риболовлі. Перевірте і підготуйте обрану снасть. Візьміть снастей в достатній кількості. Наприклад, один рибалка цілком впорається з двома фідерними снастями і подвоїть свій шанс на піймання риби. Беріть з собою тільки необхідні снасті, адже у рибалки зі стажем їх може накопичитися велика кількість і брати їх все з собою не має сенсу. Потрібно потурбуватися про запасні частини для вудок, спінінгів і котушок. Це ж стосується і витратних матеріалів: гачків, годівниць, повідків, вантажив, блешень, лісочок і всіляких насадок. І тут вам допоможе ваш рибальський скринька.
Для окремих видів лову - фідера і різних донних снастей - знадобиться підгодовування. Її можна придбати в рибальському магазині, а можна і виготовити самостійно. У всесвітній мережі мільйони рецептів по виготовленню прикорму - такий продукт обійдеться вам дешевше, ніж магазинний аналог, але і принесе трохи клопоту. Крім прикорму, для фідера або звичайною поплавковою вудки необхідна і наживка. Куплених черв'яків і опаришів не переносьте в поліетиленових пакетах - так ви наживку до місця лову не довезете. Краще дістаньте пластикові контейнери, виконайте в кришках невеликі дірочки і поставте їх в саме прохолодне місце. Спійману, особливо велику рибу, легше діставати з води за допомогою підсака. Візьміть його з собою. Для зберігання риби можна використовувати кукан або відро - це залежить від її розміру. А якщо у вас є переносний міні-холодильник, то його можна використовувати для транспортування спійманої риби. Тепер, коли ви зібрали найнеобхідніші речі, візьміть фотоапарат. Він відобразить всю спійману рибу, процес її приготування і ще безліч веселих або красивих моментів. Він не дасть забути, що рибалка хоча і активний, але, перш за все, відпочинок. Так що ловіть не тільки рибу, але й приємні емоції. Ні луски вам, ні хвоста!
Коментарі (0):
|
© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |