З 28 листопада у 10 регіонах України та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії вводиться воєнний стан. На позачерговому засіданні Верховна Рада затвердила указ Президента Петра Порошенка про запровадження воєнного часу лише в областях, що розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.
Це передбачає впровадження комплексу заходів, що спрямовані на національну безпеку та оборону країни.
Саме тому темою Ради оборони стала готовність усіх причетних служб, що вже 26 листопада працюють в посиленому режимі, до захисту області.
Представники силових структур доповіли про готовність реалізації заходів, що передбачені постановою Уряду від 22 липня 2015 року № 544 стосовно правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.
Запровадження воєнного стану передбачає посилення охорони важливих об’єктів економіки, залучення додаткових трудових ресурсів для потреб оборони, примусове відчуження майна, що перебуває у приватній та комунальній власності, запровадження комендантської години, встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду громадян, перевірка документів в осіб та транспорту, заборона проведення мирних зборів, регулювання роботи телекомунікаційних, поліграфічних підприємств, заборона торгівлі зброєю, зміни місця проживання громадянам, які перебувають на військовому обліку, тощо.
За реалізацію заходів керівники структур несуть особисту відповідальність, адже через невиконання урядового доручення можуть бути усунені з посади.
Разом з тим, в.о. обласного комісара Олександр Лук’янчук доповів про роботу окремої бригади територіальної оборони у разі впровадження воєнного стану в області:
«Надзвичайно оперативно буде формуватися бригада територіальної оброни, відбудеться бойове злагодження. Потому бригада приступить до виконання своїх завдань».
Окремо обласний комісар звернув увагу на те, що в області нині проводиться призов громадян на строкову службу. В області та районах затверджені мобілізаційні плани.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |