У Рівненській обласній клінічній лікарні, яка є комунальним закладом обласної ради, учасники засідання ознайомилися з роботою серцево-судинного центру, зокрема побували у відділенні інтервенційної радіології. Передусім цікавилися технічним оснащенням та обсягами проведених операцій. Так, за 9 місяців поточного року фахівці відділення провели 1176 інтервенційних втручань на високоякісному сучасному обладнанні.
Завдяки проєкту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відділення отримало електрофізіологічну установку та необхідні до неї розхідні матеріали вартістю в майже 213,5 тисяч доларів. Що дало можливість вивести роботу лікарів на якісно новий рівень інвазивної діагностики та лікування складних порушень ритму.
Голова Комітету Михайло Радуцький з приємністю відзначив, що такі показники лише підтверджують факт, що у Рівному працюють висококваліфіковані фахівці, які не поступаються колегам зі столиці. А нове обладнання, яке і надалі отримуватиме обласна лікарня, дозволить розширити спектр медичних послуг та підвищити їхню якість.
За словами головного лікаря Івана Зими, дане відділення, а саме рентгено-хірургічний блок, потребує насамперед апарату штучного кровообігу.
Зі свого боку, голова обласної ради Олександр Данильчук запевник колег, що обласні депутати постійно відстежують потреби медичних закладів Рівненщини та знаходять у бюджеті фінансові резерви на закупівлю найнеобхіднішого обладнання. У той же час він висловив сподівання, що профільний Комітет та Міністерство охорони здоров’я співпрацюватимуть з областю у вирішенні цих питань.
В рамках візиту до Рівного, члени Комітету та представники МОЗ побували в Рівненському обласному протипухлинному центрі, де обговорили перспективи створення на його базі регіонального центру онкології.
Потому, в приміщенні РОДА відбулося спільне засідання Комітету, де обговорили стан справ у галузі медицини Рівненщини, підсумували черговий етап реформи та окреслили напрямки роботи на найближче майбутнє.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |