Прикру статистику озвучив на апаратній нараді при голові ОДА начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Симонюк.
«За 9 місяців ми втратили 76 людей. Важливіше за життя людини нічого немає, тому це питання буде на особливому контролі. Проаналізуйте місця скупчення ДТП. Якщо погана дорога – будемо виділяти гроші на її ремонт, якщо ж погане освітлення – кошти спрямуємо на ці потреби. Для цього є 5% від коштів Дорожнього фонду на заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху», - звернувся голова ОДА Віталій Коваль до керівників структурних підрозділів адміністрації та доручив створити робочу групу з моніторингу аварійності.
Щодо використання коштів обласного бюджету доповіла головний фінансист ОДА Лідія Біляк. Головний меседж – невдовзі завершення 2019 року, тому розпорядники коштів повинні проаналізувати залишки та підготувати пропозиції щодо їх перерозподілу. Серйозною проблемою наразі є незабезпеченість медичною субвенцією, хоча місцеві бюджети теж долучаються до її вирішення. На Рівненщині нестача коштів лише на лікування хворих інсуліном та комплектами для гемодіалізу складає 26 млн грн., тому із проханням забезпечити коштами адміністрація звернеться до МОЗ.
Окремо голова ОДА зупинився на питанні адаптації професійних кадрів до потреб ринку праці.
«Маємо переламати тенденцію, коли гроші платників податків йдуть на підготовку фахових спеціалістів, а останні їдуть на заробітки в Польщу чи Італію. Тому треба проаналізувати ринок праці Рівненщини, вивчити його потреби, аби готувати кадри для нашої області», - зазначив Віталій Коваль. Нараду з цього питання спільно зі службою зайнятості та радою ректорів вже запланували на наступному тижні.
З ініціативи начальника управління охорони здоров’я ОДА Юрія Осіпчука, буде проведений аудит діяльності структурного підрозділу. Таким чином посадовець відреагував на озвучену під час засідання комітету ВРУ народним депутатом Дмитром Соломчуком заяви щодо корупції в медичній галузі області.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |