![]() |
№984 від 07.10.2020p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
Сильфонна підводка для водяних пристроївСильфонна підводка для водо-виробів, останнім часом викликає все більший інтерес споживачів. Це не дивно, так як така підводка має цілий ряд переваг в порівнянні з товарами-замінниками, головним чином, в порівнянні з таким широко поширеним в нашій країні виробом, як підводка для води з гумової трубки з металевою опліткою. ![]() Традиційно в Західній Європі для підключення сантехнічного обладнання широко використовувалася як мідна підводка для води, так і, наприклад, сильфонне підводка для води https://eurokonus.com.ua/silfonnaya-podvodka. На початку 1990-х років, після відкриття кордонів для імпортних товарів, на ненасичений ринок колишнього СРСР хлинула підводка для води в металевій оплітці. Вона стала доступною за ціною альтернативою недоладним радянським полімерним трубкам і іржавим сталевим трубам в старих будинках наших співгромадян. Однак зараз, коли відбулося насичення ринку і покупці стали більш розбірливими, зросли і їх вимоги до надійності і безпеки підводки. Ще не так давно під'єднання кранів і змішувачів до водопроводу здійснювалося з використанням різьбової фіксації жорстких труб і зварювання. Тепер їх все частіше можна помітити під кухонною мойкою https://eurokonus.com.ua/mojki-pod-stoleshnicu. Але з появою сильфонной підводки технології установки змінилися, і сучасний споживач почав переходити на м'які патрубки.
Технічна характеристикаСильфонні підводки для води представлені у вигляді гофрованих шлангів, виконаних з нержавіючої сталі марки AISI 304. Вироби можуть мати зварне або суцільнотягнуте виконання з товщиною стінок, що не перевищує 0.3 мм. Шланги укомплектовані накидними латунними, сталевими або бронзовими гайками, з покриттям з нікелю або хрому. Крайні 2-3 гофри вальцюються, що забезпечує надійну фіксацію гайок і герметичне з'єднання. Кожна трубка укомплектована стопорним кільцем, що відповідає за щільне прилягання ущільнювачів і фальца до труби і фітингу. Для з'єднання з трубопроводом більшого або меншого діаметру використовуються перехідники. Своєю надійністю і довговічністю сильфонні підводки зобов'язані матеріалу, з якого вони виготовляються. Сталь відрізняється високою стійкістю до корозійних процесів, добре переносить вплив кислот, агресивних хімічних сполук і відрізняється підвищеною витривалістю до різких перепадів тиску і температур. Завдяки таким якостям, сталеві вироби можуть служити 20 і більше років і мають здатність витримувати температури від -40 до 250 градусів. Робочий тиск підводок сильфонного типу залежить від розміру перетину і товщини стінок, але в середньому варіюється в межах від 1.5 до 3 МПа. Кожна модель забезпечена ущільнювальної прокладкою, яка може бути виготовлена з пароніту, міді або фторсодержащего полімеру. З огляду на те що ущільнювачі відчувають серйозні навантаження, їх товщина відповідає 2.5 мм.завдяки високій герметичності і надійності з'єднання сильфонні підводки часто використовуються для підключення до газових магістралей. Для того щоб не сплутати газові трубки з водопровідними, перші фарбують в яскраво-жовтий колір. Підводки також можуть використовуватися при облаштуванні систем опалення для підключення радіаторів до головного стояка. Це можливо завдяки високій температурній стійкості виробів, здатних витримувати температуру до 250, а іноді і 300 градусів. Для порівняння: гумові армовані моделі розраховані на теплове навантаження до 120 градусів, а гнучкі шланги з ПВХ – на 60°C. Випуск сильфонних підводок проводиться в декількох типорозмірах, які розраховуються в дюймах і позначають абсолютний розмір внутрішнього перетину гайок без урахування різьбових борозен. Найбільш затребуваними в побуті розмірами є 1/2, 3/4 і 2 дюйма. Всі робочі характеристики підводок, а також маркування сталі, з якої вони зроблені, вказуються в паспорті виробів, який додається до кожної упаковки і може бути пред'явлений продавцями за бажанням покупця.
ОсобливостіВисокий споживчий попит і популярність сильфонних підводок обумовлені рядом незаперечних переваг даних виробів:
До мінусів підводок відносять більш низькі показники гнучкості в порівнянні з гумовими шлангами, що іноді ускладнює монтаж на обмежених просторах. Наприклад, під маленькою і вузькою мийкою при близькому розташуванні магістральної водопровідної труби і змішувача здійснити установку гофрованої підводки буде досить важко. Однак при певних умовах цей недолік легко переходить в гідність, так як завдяки пружності шланг здатний до збереження і утримування своєї форми без допомоги додаткових конструкцій. Ще одним недоліком сильфонів вважається їх висока, в порівнянні з гумовими шлангами, вартість. Однак, завдяки міцності і довговічності, з часом витрати виправдаються.
Коментарі (0):
|
© 2001-2025 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |