Але рослинний світ України надзвичайно багатий. Гайморит можна вилікувати іншими рослинами, і не менш ефективно, ніж цикламеном, до того ж, без побічних дій.
Отже, кілька рецептів народної медицини для лікування гаймориту. Усі рослини, потрібні для цього рецепта, добре відомі нашим читачам.
Приміром, ефективний рецепт із соку цибулі, каланхое, алое та меду.
Сік цибулі, каланхое, алое та мед (усіх компонентів по одній чайній ложці) ретельно змішати. Потім зробити два тампони, вмочити їх у одержану суміш і акуратно, легенько вставити в кожну ніздрю на десять-п’ятнадцять хвилин. Якщо припікатиме, то тампончики можна витягти раніше, аби не завдати шкоди слизовій оболонці.
Курс лікування - два-три тижні. Сеанс лікування треба проводити ввечері, перед сном, щоб потім не виходити на вулицю.
Хворим на гайморит можна робити промивання. Тобто промивати порожнину носа теплим розчином води з невеличкою кількістю йоду (йодної настоянки) або марганцевокислого калію (ледь-ледь рожевий розчин). Корисно промивати не тільки ніс, а й носоглотку. Промивають за допомогою піпетки або ж утягуючи розчин у ніс.
Раніше жодна жінка не хворіла на гайморит. Запитаєте - чому? Тому що вона поралася біля печі: розпалювала її, готувала обіди, вечері. В печі палав вогонь. Обличчя жінки завжди було досить близько від вогню. На відстані, що дозволяла інфрачервоним променям добре прогрівати гайморові пазухи та все обличчя. Якщо навіть траплялося таке, що захворіла жінка, то вона відразу ж могла вилікуватися теплою дозою опромінення, що йшло від полум’я, яке палало в печі.
Ефективні також компреси з чорної редьки. Столову ложку подрібненої на тертушці редьки загорнути в полотняну хустинку (шматочок полотна) і прикласти до хворого місця, тобто в проекції гайморової пазухи (попередньо змастити шкіру олією чи іншим жиром, аби уникнути опіку), зверху накрити пергаментною (або поліетиленовою) плівкою, обгорнути шарфом і потримати такий компрес сім-десять хвилин.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |