![]() |
№1034 від 29.09.2021p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
![]() Навіщо потрібно планувати вагітність?Зазвичай майбутні батьки приходять на прийом до лікаря, коли вагітність вже настала. Якщо у потенційних мами і тата зі здоров'ям все в порядку, і вони в цьому впевнені, оскільки регулярно проходять планові огляди у лікарів, то хвилюватися нема про що. Планування вагітності — прегравідарна підготовка) - комплекс профілактичних заходів, спрямованих на зниження ризиків народження дитини з вродженими захворюваннями, а також зменшення числа ускладнень під час вагітності та пологів у майбутньої мами. Бажано почати підготовку до вагітності за 3-4 місяці до планованого зачаття і дотримуватися рекомендацій для майбутніх мам і тат. Майбутній мамі бажано пройти обстеження у лікаря акушера-гінеколога, а майбутньому батькові дитини рекомендується відвідування лікаря уролога-андролога в лелека роды. Чоловікові бажано пройти дослідження сперми і секрету передміхурової залози (за показаннями лікаря фахівця), а жінці — УЗД-діагностику органів малого таза (яєчників і матки) і обстеження молочних залоз (УЗД або мамографія). На жаль, не всі пари обізнані про поточні проблеми в організмі і можуть бути не в курсі можливих генетичних відхилень, що передаються у спадок. Є пари, що знаходяться в групі ризику:
Також дуже гостро стоїть проблема невиношування дитини. Планування вагітності-це повномірне обстеження, яке допоможе:
Планування-важливий етап, спрямований на те, щоб вагітність проходила легко, а малюк народився здоровим. Підготовку до вагітності потрібно почати задовго до зачаття. Майбутня мама повинна обов'язково відвідати гінеколога і пройти всі необхідні обстеження, навіть якщо вона ні на що не скаржиться і вважає себе абсолютно здоровою, адже вагітність — це додаткове навантаження на жіночий організм, який потрібно підготувати до 9-ти місячного випробування: і фізичного, і психологічного. Планування вагітності — прегравідарна підготовка) - комплекс профілактичних заходів, спрямованих на зниження ризиків народження дитини з вродженими захворюваннями, а також зменшення числа ускладнень під час вагітності та пологів у майбутньої мами. Бажано почати підготовку до вагітності за 3-4 місяці до планованого зачаття і дотримуватися рекомендацій для майбутніх мам і тат.Майбутній мамі бажано пройти обстеження у лікаря акушера-гінеколога, а майбутньому батькові дитини рекомендується відвідування лікаря уролога-андролога.Чоловікові бажано пройти дослідження сперми і секрету передміхурової залози (за показаннями лікаря фахівця), а жінці — УЗД-діагностику органів малого таза (яєчників і матки) і обстеження молочних залоз (УЗД або мамографія).
Які аналізи потрібно здатиПри плануванні вагітності також необхідно переконатися і в інтимному здоров'ї майбутнього батька і матері і пройти обстеження перед вагітністю. Ще до зачаття парі в рамках обстеження перед вагітністю потрібно пройти певні дослідження і здати наступні аналізи:
Загальні рекомендації при плануванні вагітностіПри плануванні вагітності майбутнім батькам важливо:
У здоровій сімейній парі при активному інтимному житті вагітність настає в середньому протягом 2-ох місяців у кожної п'ятої жінки. У наступні 8 місяців - у кожної восьмої, через 1-1, 5 року — майже у всіх. Якщо після численних спроб вагітність не настає, це серйозний привід для занепокоєння. Швидше за все, в даному випадку має місце безпліддя. Пройти обстеження перед вагітністю за доступною ціною вам допоможуть досвідчені фахівці клінік групи "Дезір". Гінекологи та урологи вищої категорії оперативно проведуть всі необхідні дослідження і, при необхідності, призначать грамотне лікування виявлених патологій. Запис до гінекологів та урологів-андрологів клінік групи "Дезір" здійснюється за телефоном: (812) 561-42-65.
Необхідні обстеження для жінокУспішність спокійного протікання вагітності і розродження залежить від підготовки до появи малюка на світ. Найважливіша частина планування-повномірна діагностика для майбутніх мами і тата. Жінкам необхідно піти обстеження:
В обов'язковому порядку жінка повинна отримати консультацію гінеколога, а також стоматолога, кардіолога, ЛОР-лікаря та інших фахівців.
Необхідні обстеження для чоловіківЧоловікам проходити діагностику також обов'язково:
У випадках проблем із зачаттям чоловік проходить додаткову діагностику: спермограму, MAR-тест, проби секрету передміхурової залози, аналізу на гормони (ФСГ, ЛГ, ТТГ та інші). У деяких випадках потрібна консультація генетика.
Коментарі (0):
|
© 2001-2025 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |