Адже, враховуючи відсутність необхідної кількості харчоблоків в орендованих приміщеннях, доставка готової їжі – це єдиний зручний вихід.
«На практиці під кейтерингом мається на увазі не тільки приготування їжі і доставка, а й обслуговування персоналом, сервірування, розлив і подача гарячих обідів. Це сучасний та зручніший підхід, який, зокрема, спростить процес проведення закупівель, скоротивши їх велику чисельність до однієї угоди. Це угода, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії на умовах субпідряду. Таку систему часто використовують для скорочення витрат», – сказала Роза Слободенюк.
Нагадаємо, що соцзаклади Рівненщини від початку війни прийняли 650 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Раніше вони перебували у психоневрологічних інтернатах міст Донеччини, а саме в Покровську, Слов’янську, Бородянці, смт Камишівка та Калинівка.
Роза Слободенюк також зазначила, що через збільшення кількості підопічних зросло і навантаження на заклади області. Подекуди довелося створювати додаткові відділення в орендованих приміщеннях. А оскільки там не було харчоблоків, то був організований кейтеринг.
Також директорка департаменту соцполітики Роза Слободенюк додала, що такий досвід став досить позитивним і його необхідно поширити і на решту закладів. Таким чином, невдовзі усі сім інтернатів області харчуватимуть по-новому і при цьому скорочуватимуть витрати.
У підсумку обговорення депутати підтримали таку пропозицію.