№1102 від 26.01.2023p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
#очки, окуляри За склом: 3 головні помилки при покупці оправи для окулярівОкуляри — це не тільки комфортна корекція зору, але і модний образ, якщо тільки не помилитися з вибором. Ми з'ясували у професіоналів про те, які промахи ми здійснюємо по шляху до своїх ідеальних окулярів. ЕкономимоОкуляри — придбання не з дешевих https://odosoptika.com.ua/, тому ми намагаємося заощадити, як на кількості, так і на якості. Звичайно, необхідну кількість очок кожен визначає для себе сам (для роботи, для читання, для водіння автомобіля і т.п.), але їх точно має бути не менше двох пар. І якщо вже економити, то на оправі, але не на лінзах. Зір — це наше здоров'я (не дарма перед покупкою окулярів в професійному салоні вам обов'язково запропонують зайвий раз перевірити його). Якщо офтальмолог призначає певний тип лінз, потрібно прислухатися до рекомендацій і ставити в оправу саме ці скла. Зрештою, коли лікар виписує нам ліки, ми йдемо в аптеку і набуваємо саме їх. Ситуація з покупкою окулярів — аналогічна. Вибирайте: різноманітність матеріалів для оправ дозволяє знайти доступну цінову категорію. Сьогодні для виготовлення оправ використовуються і метали (алюміній, нержавіюча сталь, титан, титан-флекс, позолота — для покриття), і пластик (базовий литтєвий пластик, нейлон TR90, ацетат ручної роботи). Роблять оправи з карбону, матеріалу, що з'єднує графіт і нейлон: вони відрізняються легкістю, міцністю, пружністю, стійкістю до деформацій. Оригінальне рішення — оправа з міксу дерева і ацетату ручної роботи. Комбінація цих матеріалів гарантує природний вигляд оправи.
Не слухаємо консультантаПо-перше, серед різноманіття моделей оправ і матеріалів буває складно зробити вибір, і хто як не консультант, що орієнтується в асортименті салону, зможе допомогти, заощадивши сили і час. По-друге, саме в його завдання входить перевірка посадку оправи і її коригування при необхідності. Що це за перевірка? Щоб окуляри було комфортно і зручно носити, повинен дотримуватися ряд параметрів: зокрема, вертексное відстань (від рогівки до внутрішньої сторони лінзи) в 12-15 мм і положення, при якому центр зіниці збігається з оптичним центром лінзи. Погодьтеся, проконтролювати це самостійно досить проблематично. Якщо ви не впевнені у виборі матеріалу оправи, ідеальний консультант до того ж повинен поцікавитися, чи немає у вас алергії на метал. Нарешті, співробітник салону обов'язково повинен розповісти правила догляду за окулярами, які дозволять їм надовго зберегти зовнішній вигляд. Розповідаємо, що це за правила (перевірте свого консультанта!):
Захоплюємося модоюНемає нічого поганого в тому, щоб виділитися, але почуття міри все ж потрібно знати. Сьогодні в моді великі оправи «на півлиця» (тоді як в ідеалі верхня межа окулярів повинна проходити по лінії брови, дозволяючи бачити верхню повіку). Це не погано, але тільки якщо ви відчуваєте себе в таких окулярах комфортно: вони повинні добре «сидіти», не тиснути на ніс або вуха і не підніматися при посмішці, тобто не заважати природній міміці. І, звичайно, якою б не була мода, завжди потрібно орієнтуватися не тільки на fashion-тренди, але і на власний стиль одягу. Плюс не забувайте, що великі і об'ємні оправи — це не тільки яскравість і контраст, але і трохи агресії. Можливо, оптимальним базовим — або стартовим — варіантом стане підбір класичної оправи: середній розмір, стриманий колір, відсутність яскравих принтів і помітних деталей.
Однозначної відповіді на питання яка оправа краще — пластикова або металева — немає. Це, скоріше, справа смаку і переваг. На користь металевих оправ говорить те, що вони більш легкі (тільки з металу можна зробити практично не помітні на обличчі окуляри!) і зносостійкі. Металеві оправи, особливо з носоупорами, легше піддаються регулюванню посадки на обличчі. Сучасні технології дозволяють виготовляти оправи з різних за своїми властивостями металів, фарбувати їх в різні кольори, надавати оправам різні форми, хромувати, покривати золотим і платиновим напиленням, обробляти дорогоцінними каменями. Серед переваг пластикових оправ можна відзначити маленьку ймовірність прояву алергічних реакцій (чого не можна сказати про оправах з металу). У пластикових оправ більш широка колірна гамма і багата лінійка форм.
Коментарі (0):
|
© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |