Любов деяких городників до такого різновиду садової суниці пояснюється дуже просто: урожай ягоди можна зібрати кілька разів протягом дачного сезону.
Однак дачник-перфекціоніст прагне до ще більш високої врожайності полуниці і до ще більш яскравих смакових якостей плодів.
У весняний період власнику заміської ділянки бажано провести одну нескладну процедуру, і в другій половині літа він точно не буде розчарований кількістю зібраних ягід.
Про яку дію йдеться?
Багато сортів ремонтантної полуниці рекомендується піддати важливій процедурі. Йдеться про виламування весняних квітконосів.
В цьому випадку вийде запобігти першому (ранньому) плодоношенню. Можна сказати, що чагарник «заощадить» сили і отримає можливості для більш повноцінного розвитку.
Другий процес формування плодів стане дуже інтенсивним.
Ближче до кінця літа (або на початку осені) дачник зможе зібрати дуже багато ягід. При цьому полуниця буде дуже великою, соковитою і апетитною.
¤ Від наїзду трактора помер у лікарніНагадаємо, четвертого вересня, 61-річний житель Рівного, водій трактора із причепом, аби уникнути зіткнення із попутним автомобілем «Volkswagen Passat», виїхав на тротуар. Там допустив наїзд на 16-річного пішохода та врізався у металевий паркан....
| | ¤ Автопригоди за участі мотоциклів: травмувалися двоє малолітніхПовідомлення про ДТП з травмованими у селі Кідри колишнього Володимирецького району надійшло на спецлінію 102 17 вересня близько першої години ночі від медиків....
|
¤ Повернення штрафів за торгівлю без РРОНа Рівненщині розповіли, до чого підготуватися підприємцям з 1 жовтня...
| | ¤ Віталій Коваль доручив забезпечити стабільність у пасажирських перевезенняхСтан функціонування системи пасажироперевезень на Рівненщині обговорили під час обласної комісії ТЕБ та НС. Зокрема, йшлося про випадки скасування неприбуткових рейсів недобросовісними перевізниками....
|
¤ Віталій Кличко: «Сильні громади – це запорука сильної України»Багато питань у суспільства викликає пропозиція забрати з місцевих бюджетів надходження від ПДФО, який сплачують військовослужбовці, і передати їх до державного бюджету. Головною причиною необхідності такого перерозподілу, на думку деяких народних обранців, є неефективне використання цих коштів громадами і проведення робіт та закупівлі, які не пов’язані з оборонними потребами України....
| | |