«У самому Центрі ми прийняли 66 родин, ще 30 – на виїзній зустрічі. Були надані консультації щодо алгоритму дій у разі зникнення безвісти рідного, надання відповідного статусу, механізм отримання витягу з Єдиного реєстру. Також порушувалися питання грошового забезпечення, соціальних гарантій та роботи правоохоронних органів у таких випадках», – розповіла головна спеціалістка Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, представниця уповноваженого у Рівненській області Людмила Кучер.
Також усім, хто потребував, була надана допомога у встановленні комунікації із слідчими в інших областях та з військовими частинами.
Нагадаємо, до основних завдань Центру належать: збір оперативної інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації, комунікація з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими та котрі перебували в зоні проведення бойових дій.
Прийом громадян представниками Центру здійснюється щоп’ятниці з 9 до 13 години у приміщенні Головного управління Національної поліції в Рівненській області (вул. М. Хвильового, 2).
Телефон гарячої лінії – (097) 614 98 59.
Також якщо ви розшукуєте безвісти зниклого, то можете звернутися за допомогою до регіонального представника Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Рівному Людмили Кучер: м. Рівне, вулиця Петра Могили, 41, каб. 36, (068) 060 46 65.