- На аукціон була виставлена земельна ділянка розміром 6664 квадратних метри, цільовим призначенням якої було будівництво та обслуговування виробничого об’єкта, - повідомила вона. Стартова ціна ділянки була понад 291 тисячу гривень. Варто відзначити, що раніше можливістю придбати цю ділянку активно цікавились і львів’яни, і кияни. Але, за словами пані Поліщук, вони більше розраховували на те, що її можна буде використовувати в комерційних цілях. Виробничі об’єкти їх, очевидно, не зацікавили.
Нарікання ж на проблеми, що з’явилися після затвердження постанови уряду про порядок проведення земельних аукціонів від 22 лютого, все частіше лунають з вуст представників рівненської влади як виконавчої, так і місцевого самоврядування. Голова РОДА Віктор МАТЧУК вважає, що це рішення взагалі блокує проведення земельних торгів навіть там, де це відбувалося раніше. А це є, на його думку, основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.
- Відповідно до постанови, організацією і проведенням таких аукціонів мають займатися спеціальні установи, які мають ліцензію на цей вид діяльності. Таких фірм по всій Україні немає! - констатував він. - До того ж ліцензій на таку діяльність ніхто не видає, немає й самих правил ліцензування. За його словами, керівництво області ще в березні звернулося до Кабміну з проханням внести зміни до цієї постанови.
Своє занепокоєння щодо цієї проблеми висловили і депутати Рівнеради. Вони затвердили на другому пленарному засіданні сесії схоже звернення до уряду про скасування окремих пунктів постанови, які фактично перешкоджають проведенню аукціонів. Хоча більшість погодилась, що даний документ є необхідним і обґрунтованим.