№356 від 07.08.2008p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
#Релаксація “На гачку” у туроператораСезон відпусток у розпалі. Кожен, хто за рік невтомної праці заощадив хоч якісь кошти, прагне оздоровитися та відпочити на морському узбережжі. Щороку кількість бажаючих побувати у Криму не зменшується, а невпинно зростає. Найпростіший шлях, яким можна опинитися на морі – звернутися до турагенції. На щастя, сьогодні їх у місті більш, ніж достатньо. Проте важливо обрати справді надійну туристичну фірму, а не компанію людей, що полюють за “швидкими прибутками”. Наступна історія, яку успішно пережив один із кореспондентів газети “Рівне-Ракурс”, повинна допомогти бажаючим відпочити не потрапити “на гачок” до аферистів. Довга дорога у дюни Схема співпраці з туроператором проста: оплачуєте вартість путівки, домовляєтеся про умови проживання і після доби у салоні комфортабельного автобуса ви вже на золотому пляжі. Проте, обираючи туроператора (особливо, якщо останній пропонує порівняно невисоку ціну за якісні послуги), слід бути дуже обережним, аби не стати жертвою обману. У цьому переконався і автор матеріалу. До Криму вирішив їхати, як кажуть, в останню мить. Обійшов безліч туристичних агентств, зупинившись, зрештою, на найдешевшому варіанті: 670 гривень, Євпаторія, окремий двомісний номер у приватному будинку зі зручностями, недалеко від моря (власне, турагент запевнив, що пішки до пляжу можна дійти за десять хвилин), проїзд автобусом класу “Неоплан”. Що ж, справді одну із обіцянок агенція (з етичних міркувань назвемо її “Ваш відпочинок”) виконала. А саме - автобус дійсно був комфортабельним, із телевізором, кондиціонером та біотуалетом. Проте, вже опинившись у Євпаторії, зрозумів, що обрав не того туристичного оператора.
Окремий номер? Цього ми не обіцяли… У Євпаторії “Неоплан” зупинився на вулиці Дьомишева. Поглянувши на карту міста, можна легко визначити, що ця вулиця знаходиться за чотири квартали від найближчого пляжу. До моря йти потрібно було хвилин 30. До салону увійшов чоловік похилого віку (Борис Маркович) і прочитав інструкцію поводження із господарями помешкань, де туристи повинні були жити упродовж десяти днів. Як виявилося, ні про які двомісні номери не йшлося. Довелося жити у двокімнатній квартирі із господарями через стінку. Холодна вода у Євпаторії подається за графіком: із шостої до дев’ятої ранку та, якщо пощастить, із шостої до дев’ятої вечора. Таке поняття, як гаряча вода – узагалі відсутнє.
Інші несподіванки Ще однією неприємною несподіванкою було те, що усі міські пляжі платні. Якщо замість лежати на зарослому чагарником узбережжі лиману ви полюбляєте ніжитися під сонцем на чудовому золотому піску – платіть по три гривні щодня (прокат шезлонгів – від п’яти до семи гривень). Як дізнався вже пізніше, розпитавши місцевих жителів, винайняти квартиру “під ключ” коштує щонайменше 20 у.о. за добу. Причому таке помешкання також буде розташоване не надто близько від моря. Відпочити у Євпаторії справді є де: чудове тепле море, безліч кафе та ресторанів, атракціонів, дискоклубів, велика кількість концертів зірок естради. Головна умова – мати достатньо фінансових заощаджень. Як кажуть, будь-яка примха – за кошти клієнта. Напередодні від’їзду випадково підслухав телефонну розмову господаря квартири та вже знайомого Бориса Марковича. Останній шукав місця для новоприбулих туристів. Виявляється, люди, які вже їдуть автобусом до Криму, ще не мають там гарантованого місця проживання! Чистий бізнес, без урахування інтересів клієнта. Головне для турагентства та його працівників – “запудрити” мізки та заробити грошей. Наступного ранку перед посадкою в автобус із посмішкою спостерігав за суперечкою пана Бориса та групи туристів, які зрозуміли, що їх банально обдурили. Приїхали – живіть як хочете!
Висновок Аби не стати жертвою подібної афери, у якій і за все життя не знайдеш винного, краще не жаліти грошей і звернутися до турагенції з іменем. Звісно, їхати краще до великого прибережного міста: Євпаторії, Судака, Севастополя, Алушти. Проте жити краще за все у пансіонаті, де пляж безкоштовний і їдальня недорога. А вечорами можна і набережною міста прогулятися. У жодному випадку не вірте словам на кшталт: окремий номер у приватному будинку зі зручностями, недалеко від моря – усе це банальна брехня, розрахована на недосвідченого відпочиваючого. Насправді за комфортних умов проживання ви змушені будете платити мінімум сто гривень на добу. І наостанок... Короткий перелік новин, що мали місце у Євпаторії упродовж одного тижня (за інформацією тижневика “Обозрение крымских дел”). “Вночі 14 липня у Центральному парку культури та відпочинку імені Фрунзе знайшли два трупи, чоловіка та жінки, які були жорстоко вбиті ножем”... “Пообіді 16 липня біля сміттєвих баків на вулиці Дьомишева, 132 виявили труп невідомого чоловіка. За попередньою інформацією – причина смерті – спека”... “Вночі з 18 на 19 липня від рук невідомого маніяка постраждали ще дві жительки міста. Одну з дівчат, яка отримала удар ножем у район легенів, медикам вдалося врятувати. Інша молода жінка від отриманих поранень померла в лікарні”... “300 секунд знадобилося зловмиснику, аби викрасти 11 з половиною тисяч гривень із салону авта, яке хазяїн необачно залишив без нагляду”... “Бригада швидкої допомоги 18 липня не встигла врятувати п’ятирічну дівчинку, яка втопилася у морі”... Хтось пригадує, щоб подібна кількість смертей та злочинів за такий короткий період сталася у Рівному?
Коментарі (0):
|
© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |