Окрім юних залізничників, на свято завітали начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці Олександр Левицький, голова територіального комітету Рівненської дирекції Анатолій Протащук, радник начальника Львівської залізниці Ярослав Коник, почесний залізничник та пенсіонер дитячої залізниці Юрій Дмитренко, начальник Рівненської дитячої залізниці у 1974-1989 рр. Іван Новоселецький, перша випускниця Рівненської дитячої залізниці, голова ради юних залізничників 1954 року Жанна Лозова тощо. Така кількість поважних гостей найхарактерніше свідчення важливості гуртка для розвитку наступного покоління працівників залізничного транспорту.
За словами начальника Рівненської дитячої залізниці Наталії СЄРКОВОЇ, незважаючи на те, що за 60 років існування на Малій Рівненській відбулося чимало змін (замість паровоза в 1973 році з’явився тепловоз, дерев’яні вагони стали цільнометалевими), обличчя дитячої залізниці й досі молоде.
- Зважаючи на безгрошів’я повоєнних років, будівництво дитячої залізниці було важким, - зазначив голова теркому Рівненської дирекції Анатолій ПРОТАЩУК. - Однак оскільки держава піклувалася про своє майбутнє, першочергово ростила юні та міцні залізничні кадри.
- Дитяча залізниця дала мені квиток у майбутнє, - підтверджує ці слова перша випускниця Жанна ЛОЗОВА. - На той час у місті було надзвичайно багато різноманітних гуртків: танцювальних, хореографічних, хорових тощо. Я відвідала кожний, але за кілька годин мені там ставало нецікаво. Потім доля звела мене з Малою Рівненською, на якій я затрималася більш, як на 5 років. Ця практика допомогла мені згодом у житті, коли я навчалася в технікумі й у інституті.
По великому рахунку дитяча залізниця є стартовим майданчиком для виходу на фініш - на великі українські залізниці. Що ж до тих, хто не пов’язав у майбутньому свою долю із залізничним транспортом, то вони завжди пишатимуться тим, що є випускниками Рівненської дитячої залізниці.
- Про майбутнє магістрального залізничного транспорту ми думаємо сьогодні, плекаючи гідну заміну, - зазначив начальник Рівненської дирекції Олександр ЛЕ-ВИЦЬ-КИЙ, сам випускник дитячої залізниці. І, погодьтесь, якщо протягом 60-ти років Мала Рівненська збирає довколо себе сотні школярів з усієї області, це - найкраще свідчення важливості відкриття малого залізничного руху на Рівненщині в далекому 1949 році.