Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №403 від 01.07.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Грудень 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#На сесії

Гуртожитки взяли на баланс

Гуртожитки взяли на баланс

Де взяти кілька мільйонів гривень? Відтепер це запитання турбуватиме міську владу щодня, адже 26 червня комунальна власність Рівного збільшилась на три будівлі, які раніше знаходилися на балансі ВАТ “Рівнельон”. Мова йде про житловий будинок на вул.Пухова,21А, відомчі гуртожитки по вул.Кн.Романа,1 і вул.Гагаріна,65. Депутати одностайно підтримали пропозицію розпочати процес удержавлення відомчих гуртожитків на місцевому рівні. Проте, разом із тим, вони, очевидно, розуміли, який тягар кладуть “на плечі” куцого бюджету.

- Щоб мешканці могли проживати в нормальних умовах, на ремонт лише одного гуртожитку на вулиці Гагаріна,65 потрібно виділити з міського бюджету 500 тисяч гривень, - гаряче запевняв заступник міського голови Рівного Віталій ХМИЛЕЦЬКИЙ. - ВАТ “Рівнельон” забуло про своїх людей, які пропрацювали на заводі по 30 років. Їх “кинули” просто на державному рівні. І, зрозуміло, що мешканці прийшли до міської влади. Але голова бюджетної комісії мав би сказати, що фінансування на ці будинки в бюджеті не передбачено. Тобто, ми набрали солдат, а забезпечення не передбачили.

У свою чергу голова бюджетної комісії Сергій ПАЛАДІЙЧУК запропонував створити в цих гуртожитках товариства співвласників. “Ми не можемо наполягати, лише рекомендувати, - відрізав міський голова. - Мешканці ніколи на це не підуть, адже в ремонт потрібно вкласти шалену кількість коштів. Між іншим, ці кошти йтимуть лише з міського бюджету, адже ніякого іншого джерела немає. З льонокомбінату - “де сів, там зліз” - спитати вже немає з кого”.

Незважаючи на перепони, різні думки і довготривалість процесу передачі, міський голова Рівного Володимир ХОМКО впевнений, що логічне завершення таки буде, однак...

- Проблема в тому, що чимало мешканців цих гуртожитків не мають реєстрації, - зазначає Володимир Хомко. - Вони не розуміють одного: якщо будівлю передадуть у місто до того, як вони будуть там зафіксовані, житло отримають інші городяни.

Перед тим, як прийняти гуртожитки у комунальну власність міста, депутатська комісія відпрацювала механізм передачі такого житла. Сьогодні ж мешканці переданих будівель мають лишень розробити їх паспорти.

Невирішеною залишається доля решти рівненських гуртожитків. Проте піднімати питання про прийняття їх на баланс міста поки ще зарано. Наприклад, на вул.Фабричній,20, мешканці розміщені по ліжках, тобто, в кімнаті стоїть кілька ліжок, на кожному з яких живе людина. А ми розуміємо, що приватизувати можна лише кімнату. У той же час частина кімнат у будівлі порожні. І, за словами міського голови, якщо керівництво не віддасть приміщення мешканцям, їх займуть люди із загальноміської черги на житло.

Два кроки від комунальної власності відділяють мешканців гуртожитку по вул.Льонокомбінатівська,15. Це: паспорт на будинок, який ще потрібно отримати, та персоніфіковане облікове обладнання, яке ще потрібно встановити для кожної кімнати. Після цього, і Володимир Хомко підкріпив свої слова письмовими гарантіями, гуртожиток стане міським. Тому зараз на зібрані кошти люди зроблять індивідуальний облік світла, а “Рівнельон” передасть у міську раду списки людей, які приписані до певних кімнат. Таким чином, вони матимуть право проживати в цих кімнатах після передачі. В іншому випадку - буде конфлікт. Може він статися і з іншої причини: якщо мешканці не узаконять усі проведені перебудови. І в цьому разі немає значення, у кого на балансі знаходиться будівля. Якщо ж місту передати гуртожиток із тими перебудовами, що є, мешканці не зможуть приватизувати свої кімнати.

Щоб надалі не створювати ажіотаж навколо цієї теми і впорядкувати процес передачі, депутат Рівнеради від Блоку Литвина Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО запропонувала створити Наглядову раду, яка б виконувала функції буферу між міською радою та усіма гуртожитками міста.

01.07.2009Любов РОМАНЮК


Переглядів: 1251

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 27.01.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27138)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24214)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (21604)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21046)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (20933)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (20765)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (20703)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (20466)
• Живи до ста! [965] (20446)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20141)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20087)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (19727)
• Допомога під час карантину [967] (17171)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16616)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16491)
• Бюджет і ми… [965] (16176)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16134)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15918)

ТОП-15 свіжого номера:

• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (567)
• Перший ювілей пастора з Рівного (481)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (117)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (72)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"