Пріоритетами конкурсу стали такі завдання: розвиток підприємництва, енерго- та ресурсозбереження, розвиток туристичної діяльності, удосконалення механізмів охорони довкілля, організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню тощо.
На конкурс подали 46 проектних заявок, з яких 6 підтримали, і 4 залишається в резерві у разі збільшення обсягу фінансування фонду конкурсу на 100 тис. грн.
При розгляді проекту оцінювали, насамперед, якість його оформлення, відповідність пріоритетам, наскільки значущою є проблема, чи правильно вона визначена, наскільки проект вирішує поставлені питання, детальність опису технології досягнення цілей, інноваційний підхід, конкретність результатів, чи є результати сталими, обґрунтованість вартості проекту, підтвердження джерел фінансування, кількість додаткових ресурсів тощо.
Отже, експерти конкурсу підтримали такі проекти, як “Добробут власними руками”, (Рівненський район, с.Забороль) - полягає у налагодженні благоустрою сільського залу обрядових послуг, що забезпечить успішне надання соціальних послуг населенню.
“Згуртуймося заради дітей” (Костопільський район, с.Дюксин) пропонує впровадження енергозберігаючих заходів тепла та зміну вікон на металопластикові, завдяки чому вдасться забезпечити повноцінне функціонування дитячого садка.
Керівники проекту “Розширення діяльності культурно-дозвілевого комплексу, як осередку інтелектуального, творчого, фізичного розвитку, змістовного та корисного дозвілля дітей і молоді, мешканців Глибокодолинської сільської громади у цілому та навколишніх сіл” (Демидівський район, с.Глибока Долина) хочуть відкрити тренажерний зал та Інтернет-центр. Сподобалися журі конкурсу також не менш цікаві, економічно обґрунтовані та ефективні заходи, запропоновані у проектах - “Подаруйте в “Сонечко” для дітей віконечка” (Білківська сільська рада, Березнівський район), “Відродження” (Гощанський район, с. Федорівна), “Застосування комплексного підходу до енергозбереження у Сторожівській ЗОШ І-ІІ ступеня” (Сторожівська сільська рада, Корецький район).
Виконання підтриманих проектів буде проконтрольоване членами конкурсної комісії.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |