До Олега Валерійовича постійно звертаються селяни, які скаржаться на те, що під час оформлення спадщини вони мусять по кілька разів їздити до райцентру, витрачати величезні кошти на послуги нотаріуса і БТІ. А іноді, через непідйомну суму, яку потрібно сплатити за оформлення спадку, люди просто кидають цю даремну справу і лишають своє законне майно напризволяще.
“Сьогодні велика проблема на селі з оформленням спадку, - розповідає Олег Ляшко. - Людям доводиться роки витрачати на те, щоб отримати власність, яка їм належить по закону”.
Як відомо, нині не в усі села ходить навіть транспорт, проте люди все одно змушені по кілька разів їздити за 30-50 кілометрів до районного чи обласного центру, щоб зібрати усі необхідні документи і належним чином їх оформити.
“Оцей зашморг, який накинули на шию наших людей - переоформлення спадщини за їхні ж гроші - це взагалі можливо тільки в олігархічній державі, коли олігархи не платять податків, а з людини, яка побудувала хату за свої гроші, вік у ній прожила, тепер, щоб переоформити цю хату на себе, має сплатити за неї тисячі гривень”, - обурюється Олег Валерійович.
За його словами, проблема спустошення сіл безпосередньо пов’язана з неможливістю оформити спадок.
“Ми дивуємось, чому в наших селах немає людей, чому в нас через кожне друге село - пусті хати, чому навіть ті, які там їх купують, не можуть їх переоформити, - коментує Олег Валерійович. - Тому я і закликав депутатів проголосувати за те, що треба передати право нотаріальних дій сільським радам”.
Олег Ляшко зазначив, що з прийняттям відповідного закону Верховна Рада виконала справу лише наполовину. Адже залишаються ще БТІ, яким люди повинні платити тисячі гривень за оформлення документації. Тому Ляшко пропонує усунути БТІ від питання переоформлення спадщини, так само передавши ці повноваження сільським радам. Якщо Верховна Рада підтримає ці пропозиції Олега Ляшка при підготовці законопроекту до другого читання, це дозволить мільйонам людей заощадити величезні кошти при оформленні належної їм спадщини.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |