Музика та фотографія тісно переплітаються у моїй творчості. Ми починали грати всередині 90х, доводилося виступати на так званих “квартирниках” у занедбаних підвалах, де збиралися дватри десятки знайомих, щоб почути нашу творчість. Для розповсюдження власних пісень робили саморобні студії звукозапису, писали пісні на бабінні магнітофони та роздавали магнітоальбоми друзям, які переписували наші пісні з магнітофона на магнітофон. Саме тоді я захопився фотосправою, якою займався з дитинства. Робив фото для обкладинок наших саморобних магнітоальбомів. У середині 90х у Рівному відкрився рокклуб “Яма”, біля витоків якого стояв і наш гурт. Почалися живі виступи різних рокгуртів. Тоді і зробив серію абстрактних фотонатюрмортів з електрогітарами під назвою “Вишневий сад Джиммі Хендрікса”. Ці фото гарно вписалися до інтер’єру рокклубу, а я здобув славу рівненського Енді Ворхола. Завдяки цій серії фото, став членом рівненського фотоклубу “Час” та швидко був прийнятий до лав Національної спілки фотохудожників України. Далі була цікава робота в фотостудії, участь у міжнародних фотоконкурсах, перші перемоги, нагороди, здобуття звання фотохудожника міжнародної фотофедерації.
З 2009 по 2011 роки потрапляв до щорічного каталогу Фотографічного Товариства Америки PSA “Who’s Who in Photography 2010”, в якому розміщені списки кращих фотографів, які мали вагомі досягнення в фотографічному мистецтві за підсумками року, та їх рейтинги. За ці роки брав участь у близько сотні конкурсних фотосалонів, отримував нагороди, влаштував з десяток персональних виставок. Тому і з’явилася ідея, а чому б під час концерту нашого рокгурту не показати колекцію фото, які демонструвалися більш ніж в 21 країні світу. Паб “Хмільне Щастя” сучасний заклад, має безліч моніторів для перегляду футбольних матчів, тому глядачі, слухаючи музику, дивилися фото.
Звісно, в планах хотілося б зробити подібний виступ з презентацією фотоколекції в Рівному, адже в нас у місті є безліч шанувальників фотомистецтва. Також у наших планах концерт, складений з музики у стилі 6070 років, на який теж плануємо запросити професійних танцюристів, які б показали присутнім майстеркласи з рокнролу, бугівугі. Ще в нас є задум на одну з наших пісень відзняти кліп. До процесу зйомки плануємо залучити творчі особистості режисерів, акторів, танцюристів людей з креативним мисленням. У зйомках вирішили не залучати професійних акторів виконавці головних ролей та масовки повинні бути аматорами, тоді сюжет виглядатиме більш натуралістично. Кліп зніматимемо на пісню “Люди забули, що є саме любов”. За сюжетом фільм має вмістити маленькі історії з відносин чоловіка та жінки, тому шукаємо для зйомок молоді пари, які б передали емоції закоханості. У процесі зйомок зробимо танцювальний флешмоб із майстеркласами від професійних танцюристів. По суті, це буде документальний фільм про закоханих нашого міста, а танці символізуватимуть гармонію. Зараз у складі нашого рокгурту, окрім мене, басгітарист Олександр Терещенко, барабанщик Сергій Константінов та новий учасник команди дуже перспективний сологітарист Владислав Зайцев.
Басгітарист та менеджер рокгурту Олександр ТЕРЕЩЕНКО:
Виступати в такому закладі одне задоволення, адже паб має сучасну звукову апаратуру, а для нашого блюзрокового стилю гарний звук це дуже суттєво. Сцена пабу “Хмільне Щастя” має цікавий дизайн, розташована за баром. Коли виступаєш на сцені, у тебе перед ногами безліч пляшок, тому складається враження, ніби виліз ногами на барну стійку та граєш на гітарі. Стосовно організації концерту все було на вищому рівні. Після того, як ми відіграли програму та вже поклали гітари в чохли, нас запросили ще раз “на біс” зіграти кілька пісень. Виявляється, до зали зайшли люди, які нас ще не чули, і тому дуже засмутилися. Проте ми артисти, й не дарма ж їхали до Тернополя…