Тому 18 лютого біля стін Рівненського краєзнавчого музею відбувся пікет проти незаконного будівництва. У ньому взяли участь діячі культури, рівненські депутати, митці і просто люди, яким небайдужа доля архітектурної пам’ятки.
За словами директора краєзнавчого музею Олександра Булиги, будівля нинішнього краєзнавчого музею створена в стилі провінційного класицизму. Вона безпосередньо пов’язана із іменами таких відомих людей, як Микола Костомаров, Пантелеймон Куліш, Михайло Драгоманов, Володимир Короленко. Тому із 21 квітня 2015 року діє договір щодо охорони пам’яток культурної спадщини.
Своїми міркуваннями поділився і очільник управління культури Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко:
“Пройшло 25 років з моменту проголошення незалежності України, а історико-опорного плану міста, який би охороняв ареали можливих культурних пам’яток, немає й досі. Потрібно створити мораторій на будівництво по вулиці Толстого, 10. Я вже запропонував винести проект рішення на сесію і вірю, що там його приймуть!”.
Обурення висловив і рівненський художник Віктор Гвоздинський:
“Зараз наше місто руйнується, а воно ж було не гіршим за Луцьк чи Львів! Ця проблема виникла тому, що залишилися судді, які служать не громадськості, а грошовим мішкам!”.
А ось що розповів депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець:
“Я був автором мораторію щодо забудови на вулиці Кіквідзе, але там він не спрацював. На жаль, я не можу покладатися на прокуратуру, адже територія, на якій почалося незаконне будівництво, всім відомо, – їхня. Саме прокурори житимуть в цих будинках, точно буде три прокурори”. З його думкою погодився також і депутат Рівнеради Святослав Стельмащук.
Пікетувальники створили ініціативну групу, яка стежитиме за подальшим перебігом цієї справи. До неї увійшли депутати Рівнеради Сергій Паладійчук, Віталій Павелків, Анатолій Чугуєвець, Олександр Курсик, Святослав Стельмащук, а також очільник управління культури Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |