Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №381 від 29.01.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Жовтень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Листопад 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Спосіб життя

Віра Мельник:
"Головне - жити й чинити по-людськи"

Віра Мельник: "Головне - жити й чинити по-людськи"

Нещодавно свій золотий ювілей відзначила надзвичайно працелюбна, відповідальна й мудра жінка, начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівнеради, депутат міської ради Віра МЕЛЬНИК (на фото). У нашому місті її знають і поважають багато рівнян - колеги, рідні та близькі, друзі, а особливо - люди, яким вона допомогла протягом своєї багаторічної роботи у системі соціального захисту.

“Досьє”

ПІП: Мельник Віра Миколаївна

Дата народження: 14.01.1959 р.

Місце народження: с.Забужжя Любомльського району Волинської області

Освіта: повна вища, закінчила Чернігівський юридичний технікум в 1977 році та Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка у 1985 році

Посада та місце роботи: начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Громадська діяльність: депутат Рівненської міської ради двох скликань (2002, 2006 років)

Сімейний стан: заміжня, має двох дітей

“Я цінувала, коли “спасибі” говорив Віктор Чайка”

- Ви працюєте у найбільш вразливій сфері, до Вас постійно звертаються люди зі своїм болем, проблемами, бідами. Наскільки це важко? Чи Ви до цього звикли?

- Я намагаюся вислухати і почути кожного свого відвідувача, колегу, виборця, серцем відчути всіх, хто звертається до мене за допомогою, й вирішити проблему. Вважаю, що це і є моїм основним завданням.

- За весь час, який Ви пропрацювали у соціальній сфері, а це - не багато, не мало - понад тридцять років, що запам’яталося найбільше?

- Найбільше мені запам’яталися великі черги. І от все життя думаю, як зробити так, щоби цих черг не було. Тому й виробила у собі звичку продумувати усі дії наперед: поки новий закон вийшов, ми вже маємо механізм його реалізації.

- А які труднощі виникають у Вашій роботі, чи такого не буває?

- По-перше, з тих чи інших питань до нас щодня звертається дуже багато людей - пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, молодих мам...

Для того, щоб їх приймати на відповідному рівні, нам потрібне просторе приміщення, в якому було б достатньо місця (про великі черги я вже казала), облаштовані пандуси для інвалідів-візочників і мам з колясками.

Та й як добре ми б не працювали, а гідно продемонструвати свою роботу не можемо, хоча з багатьох напрямків наше управління займає перше місце в області.

Іншою проблемою є ком’ютеризація. Загалом в управлінні працює 123 працівники, 109 з них - на комп’ютерах. А забезпечені ми цією технікою на дві третіх. Тож у разі необхідності доводиться працювати по черзі або ж у дві зміни. Особливо важко було, коли до управління приєднали відділ субсидій: ми виходили на роботу чотири суботи й неділі поспіль. Зазвичай для нас особливо важким є період з листопада по грудень. Але ж людині цього не скажеш... Тож ми з цією проблемою впоралися.

- Ви вже двічі обиралися депутатом Рівненської міської ради. Що для Вас означає така діяльність? Чому Ви вирішили стати депутатом, адже це додаткова відповідальність і певний клопіт?

- Так, це - і додаткова відповідальність, і додаткові прийоми громадян, це, окрім тих напрямків, які я веду, ще й “дахи, лавочки, під’їзди”, виїзди у двори тощо.

Але, з іншого боку, статус депутата дозволяє бути в курсі усіх справ, які відбуваються в місті. Я знаю, як краще допомогти людям.

- Протягом життя у Вас назбиралося багато високих нагород, зокрема, відзнака Міністерства праці та соціальної політики України, але що для Вас є найвищим визнанням?

- Я ніколи не надавала особливого значення офіційним нагородам, які призначаються чи встановлюються. Найбільша нагорода для мене - це щоденна вдячність людей - пенсіонерів, малозабезпечених, ветеранів війни, яким я змогла допомогти.

А ще я дуже цінувала, коли мені говорив “спасибі” міський голова Віктор Чайка. Тоді я справді відчувала, що я добре працюю, що він це оцінив.

У Франції я відчула, що таке бути депутатом

- Як Ви любите відпочивати, якщо це, звісно, вдається?

- Відпустку я беру, а от чи відпочиваю... За весь час моєї роботи начальником управління лише двічі відпочивала протягом 21 дня у Трускавці.

Зазвичай беру відпустку на тиждень. Якщо особливої роботи вдома немає, то все одно біжу на своє робоче місце, адже вже звикла тримати все в своїх руках! Оскільки я вимоглива до інших, то вимоглива й до себе, тому роблю все вчасно або на випередження.

- А за кордоном були?

- Кілька разів. Особливо мені запам’яталася минулорічна поїздка у Францію. До однієї бабусі, яка мешкає у Рівному, захотіли приїхати її родичі-французи, мене попросили допомогти. Вони приїхали один раз, через два роки - знову, організували обмін студентськими групами.

Цікаво те, що там посада начальника управління нічого не значить. Набагато вищим вважається статут депутата.

У якому б містечку ми не перебували, нас обов’язково зустрічав мер. За п’ять днів у Франції я отримала багато більше уваги.

- Що вразило найбільше?

- Там усе гарне. Ми й у Париж заїжджали... Я зрозуміла одне: про Францію не можна розповісти, це треба бачити!

- Чи є у Вас певні захоплення?

- Я люблю щось вирощувати. Наприклад, моєю гордістю є чотири сорти картоплі, які ростуть у мене на городі.

Оскільки часу на це в мене обмаль, то зазвичай запрошую подруг, які мені трохи допомагають, водночас є привід зібратися, відпочити. Люблю робити домашню консервацію, а ще - збирати й заготовляти гриби.

- А готувати встигаєте?

- Я яскраво виражений жайворонок, зазвичай прокидаюся о пів на п’яту або о п’ятій годині ранку. Вмикаю чайник, заварюю зелений чай... Щоранку обов’язково готую першу страву, роблю всю домашню роботу, на вечір залишаю лише перегляд новин. Це - “святе діло”.

Темп, темп, темп...

- Що хотілося б ще здійснити?

- У мене є бажання здійснити ще дуже багато задумів, не вистачає часу. За одну хвилину я хочу зробити більше, ніж можу встигнути.

- Віро Миколаївно, нещодавно Ви відсвяткували золотий ювілей - 50-річчя. Якимось чином відчуваються роки?

- Ні. Мене завжди запитують: “Чого ти поспішаєш?”. Мені ж здається, що мало часу для роботи. Цікаво, що мені хочеться не заробити, а саме зробити більше! Темп, темп, темп...

На моєму робочому столі завжди знайдеться на якому записано, що я маю зробити вдома, а вдома - папірець, що я маю зробити на роботі.

Періодично в мене буває безсоння, зазвичай вночі мені на думку спадають ідеї, які я записую. І якщо я зранку збираю нараду, то всі знають, що вночі у мене знову виникла купа ідей... (посміхається, - авт.) Вже й колеги сміються.

Але якщо я щось комусь доручила, то вважаю, що це зроблено. Колись я це все одно перевірю: чи наступного дня, чи через півроку... “Файл” вернеться... Але колектив вже звик до такого темпу.

- До речі, кажуть, з жінками важко працювати, а у Вашому підпорядкуванні - понад сотня жінок. Як Ви справляєтеся?

- Мушу сказати, що у мене досить хороший колектив, за ці роки склався “кістяк”, який працює професійно, оперативно та ефективно. З усього штату в мене лише десять працівників-чоловіків, то я часом не знаю, що з ними робити (посміхається, - авт.)

А загалом намагаюся створити в колективі ділову, доброзичливу та дружню атмосферу, тоді й результат праці набагато вищий.

- Основа нашого характеру, життя закладається у дитинстві, а якою дитиною були Ви?

- У родині я була найменшою дитиною, один з моїх братів старший за мене на дев’ять років, інший - на сім. Тож вважалося, що мене всі любили й балували.

Але моє дитинство пройшло у селі, де навіть у маленької дитини був якийсь свій обов’язок. Наприклад, у мене - вдень пасти гусей, ввечері - намити відро дрібної картоплі, поставити на плиту й запалити, а ще моїм обов’язком було мити посуд і підмітати хату...

- Яким принципом Ви керуєтеся у житті?

- Це те, що зараз називають модним словом “кредо”? По-моєму, головне - жити по-людськи й чинити по-людськи.

29.01.2009Кароліна КРУГЛИК


Переглядів: 1326

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1196 від 21.11.2024p.
¤ 
Як допомогти своїй «щитовидці»?

Як допомогти своїй «щитовидці»?

Щитоподібна залоза виробляє гормони, які беруть участь у регуляції низки біохімічних процесів, у тому числі адаптації інтенсивності обміну речовин до потреб тіла в цей момент. Гормони щитоподібної залози діють на всі клітини тіла і впливають на такі процеси як робота серця, інтенсивність обміну речовин, ріст та інтелектуальний розвиток дітей, емоційну стабільність дорослих....

¤ 
Ворожий обстріл на Рівненщині:

Ворожий обстріл на Рівненщині:

поліцейські збирають докази

17 листопада країна-агресор вдарила ракетами по об’єкту критичної інфраструктури Рівненщини....

¤ 
У Рівному судитимуть паліїв автівок військовослужбовців

У Рівному судитимуть паліїв автівок військовослужбовців

Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Рівненського району, яким інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, а також умисне знищення чужого майна шляхом підпалу, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 КК України)....

¤ 
З держбюджету для Рівненщини спрямують майже 33 млн грн на житло для ветеранів

З держбюджету для Рівненщини спрямують майже 33 млн грн на житло для ветеранів

32,8 млн грн додатково отримає Рівненщина для забезпечення житлом ветеранів, членів родин загиблих та інших людей, які постраждали від війни....

¤ 
У Рівному відремонтують дві зупинки коштом підприємців

У Рівному відремонтують дві зупинки коштом підприємців

Мова йде про автобусну та тролейбусну зупинки «Театральна Площа»....

¤ 
Кличко передав на передову дрони, РЕБи, генератори, обігрівачі та мікроавтобус

Кличко передав на передову дрони, РЕБи, генератори, обігрівачі та мікроавтобус

Віталій Кличко відправив захисникам на передову чергову партію необхідного обладнання, яке було придбано за небюджетні кошти. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22355)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18336)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15378)
• Допомога під час карантину [967] (15330)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15099)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (14962)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (14882)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (14837)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (14823)
• Живи до ста! [965] (14776)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (14720)
• Бюджет і ми… [965] (14707)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14588)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14540)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14438)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14372)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14027)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (13994)

ТОП-15 свіжого номера:

• Мобілізація, ВЛК та рекрутинг. (141)
• Як допомогти своїй «щитовидці»? (46)
• Ворожий обстріл на Рівненщині: (41)
• У Рівному відремонтують дві зупинки коштом підприємців (41)
• Кличко передав на передову дрони, РЕБи, генератори, обігрівачі та мікроавтобус (40)
• З держбюджету для Рівненщини спрямують майже 33 млн грн на житло для ветеранів (39)
• У Рівному судитимуть паліїв автівок військовослужбовців (39)
• Вітаміни, які допомагають зупинити випадіння волосся (38)
• Чим натирають змішувач, щоб захиститися від нальоту? (38)
• Вівсянка «Роше» (38)
• У Кричильському ліцеї провели «Розминку від чемпіона» (37)
• Уродженця села Зоря Олексія Сича викликано у збірну України (37)
• Догляд за сухою шкірою (36)
• Солодка історія, що змінила світ (36)
• Маски для волосся від посічених кінчиків (34)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"