Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №392 від 16.04.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Квітень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Новини Рівне
QRcode

#До свята

“Костопіль – це троянда, яка розквітає лише у дбайливих руках господаря”,

“Костопіль – це троянда, яка розквітає лише у дбайливих руках господаря”,

- переконаний міський голова Євгеній ДЕНИСЮК

10 квітня міський голова Костополя Євгеній ДЕНИСЮК відсвяткував свій 61-ий День народження. Його кабінет потопав у різнобарв’ї квітів, а телефони розривалися від привітань. Багато хто із друзів, підлеглих, родичів і пересічних костопільчан сказали на адресу Євгенія Олексійовича слова вдячності за роботу, яку він проводить щодня на благо міста і побажали міцного здоров’я та довгих років життя.

Третій термін на посаді міського голови. За цей час Євгеній Денисюк пізнав місто з усіх боків. Немає жодного не розглянутого чи забутого для вирішення питання. Адже міський голова знає напевне, що проблеми потрібно вирішувати у міру їх виникнення, а не відкладати “у шухляду”. Інколи він навіть прораховує ситуації заздалегідь.

Поряд із цим, Євгеній Олексійович ніколи не ставить перед собою нереальні чи недосяжні плани. Розпочавши роботу, не зупиняється на півдорозі, а завжди доводить її до кінця. Цим принципом голова керується і в співпраці з підлеглими, які знають, що слів на кшталт: “не знаю”, “не можу”, “не зробив”, не повинні зустрічатися у їх словниковому запасі.

“Мені набрид безлад”

- Євгенію Олексійовичу, розкажіть, будь ласка, про свою трудову діяльність, яка передувала посаді міського голови Костополя.

- Одразу після закінчення в 1976 році Київського державного університету (юридичний факультет - авт.) я розпочав працювати судовим виконавцем у Костопільському районному суді. Потім обіймав посаду старшого юрисконсульта в управлінні сільського господарства, був заступником керуючого “Райсільгосптехніки” (1977-1990р.р.), начальником відділу постачання на заводі “Будінструмент” (1990-1992р.р.), заступником директора заводу “Бітім” (1992-1995р.р.), директором ТОВ “Вікторія-ЛТД” (1995-1998р.р.)

Наприкінці 90-х років Україна потерпала від заборгованості з виплати зарплати, безробіття, низького соціального рівня життя. Було дуже важко, та, головне, вже мало хто вірив у те, що виправити ситуацію - реально. Саме у 1998-му році в моєму житті стався переворот. Я зрозумів, що маю сили і бажання для того, щоб занедбаний Костопіль розквітнув. Я взяв участь у виборах на посаду міського голови. І виграв. Ось уже дванадцятий рік поспіль (третій строк головування - авт.) я з непідробним захопленням займаюся найкращою в світі роботою - керую містом.

- Звідки у Вас з’явилося бажання очолити місто?

- Як колишній виробничник, я звик до того, щоб всюди був порядок. Саме тому я взяв участь у виборах - мені набрид безлад, що відбувався у Костополі. Я відчув у собі сили все змінити на краще. І той факт, що костопільчани тричі поспіль обирали мене міським головою, є свідченням того, що я йду вірним шляхом.

“Ситуація має бути прогнозованою”

- Чи є у Вас, як у керівника, свій секрет успішності?

- Моє професійне кредо: “конкретність, рішучість, прогнозування”. З цими іменниками у мене асоціюється драбина, оскільки для реалізації кожного з них потрібно піднятися не на один щабель. Саме тоді, коли шлях пройдений до кінця, а механізм роботи налагоджений, стає неабияк легко. З’являється вільний час для того, щоб… зайнятися іншою нагальною роботою місцевого рівня.

- Керувати містом - справа не з легких. Як довго Ви навчалися розбиратися в усіх тонкощах цього процесу?

- Я людина з виробництва, а тому знаю, що необхідно місту і як ця потреба може бути реалізована. Так, потрібно розумітися на комунальній, будівельній галузі, володіти азами тепло- та водозабезпечення тощо. Одним словом, потрібно знати все про все. Я навчався цьому в процесі роботи, проте зараз, поєднуючи свої вміння з економічними навичками, можу керувати містом, не виходячи з кабінету.

У 1998-му році почав свою роботу по боротьбі зі сміттєзвалищем. Оскільки комунальної служби в Костополі практично не було, організовувалися комунальні підприємства. І місто зажило новим життям. Почали реконструюватися дороги, будуватися тротуари. Крім цього, увесь перший рік моєї роботи виконком “розгрібав” борги попередників і організовував службу по-новому. Сьогодні шість наших комунальних підприємств працюють як один злагоджений механізм: КП “Костопількомунсервіс”, КП “Костопількомуненергія”, КП “Костопільводоканал”, два будинкоуправління та ТзОВ “Хмизи-сервіс”.

- Якою зараз можна назвати ситуацію в місті?

- Безробіття, заборгованості, міжконфесійної ворожнечі, комунальних проблем у Костополі немає. А це, погодьтеся, головне, щоб мешканці продовжували жити і працювати у місті, поверталися додому із заробітків, народжували дітей та просто раділи життю.

- У Вас, певно, ненормований робочий графік?

- Офіційно мій робочий день розпочинається о сьомій годині ранку, а закінчується зазвичай о сьомій вечора. Проте, ще задовго до приходу на роботу, я обходжу чи об’їжджаю Костопіль на велосипеді. До початку прийому громадян обов’язково проводжу “п’ятихвилинку” з усіма керівниками служб, адже звик володіти інформацією з перших уст, а не отримувати її через когось. Тим більше, що перед розмовою з мешканцями я маю бути певним, що у місті все під контролем.

Коли у Костополі ведеться робота, задовольняються прохання мешканців, то й на душі стає легше. Адже ми робимо все для того, щоб підтримати та допомогти.

- А чи хотілося б Вам змінити свої стосунки із центральною владою? Чи Вас, як голову, все влаштовує?

- Сподіваюся, що незабаром влада зрозуміє, що могутність держави визначають маленькі міста, і повернеться до нас обличчям. Коли Костопіль не лише наповнюватиме мільйонами державну казну, але й отримуватиме із неї кошти на розвиток, тоді все буде гаразд. Я справді в це вірю.

Сьогодні в місті запанувала злагода. Вдалося знайти порозуміння між усіма гілками влади: Костопільською райдержадміністрацією, міською радою, Рівненською обласною радою та облдержадміністрацією. У Костопільській міській раді немає місця для ворожнечі між партійними осередками, всі фракції та блоки працюють, як один злагоджений механізм, покращуючи мікроклімат у місті.

Користуючись нагодою, хочу висловити щирі слова подяки керівництву облдержадміністрації та обласної ради, силовій структурі міста та області, яка підтримуює спокійну обстановку в місті. А ще - нардепам Верховної Ради України, які представляють Рівненську область та вирішують нагальні питання Костополя на найвищому рівні. Завдяки цим спільним зусиллям у місті запанував спокій.

“Я пишаюся мудрістю своєї дружини”

- Чи впливає Ваша посада на стосунки у сім’ї?

- Сім’я для мене багато означає. Але я щасливий, що доля не поставила мене перед вибором: родина або робота. Я надзвичайно люблю своє місто, але відданість, яку я відчуваю до своєї сім’ї - також дивовижна. Це дві зовсім різні речі, інші категорії та почуття. Але вони ніби доповнюють одне одного.

Вважаю, що коли у людини в родині все гаразд, то злагода буде і на роботі. Тихими вечорами наша сім’я полюбляє збиратися разом, щоб погомоніти, обмінятися думками і мріями. Онуки, яких у нас із дружиною Галиною Йосипівною вже п’ятеро, не перестають нас дивувати і тішити.

Як простий чоловік, маю сказати, що коли твої тили прикриті, дружина розуміє й підтримує всі починання та прагнення, меж ініціативності немає. Адже у житті найбільш важлива підтримка саме близької людини. І коли ти керуєш містом, як не дивно, саме ця людина без образ може в обличчя сказати, де саме ти проґавив, і що саме потрібно негайно змінити у роботі. Мені пощастило, Галина Йосипівна - надзвичайно мудра жінка, і, окрім щоденного кохання і піклування, вона часто дає мені доречну пораду. Адже життя - це не щоденне свято, це будні, в яких потрібно повсякчас працювати.

“Духовну енергію черпаю в лісі”

- Тож Вас можна назвати щасливою людиною?

- Так, я надзвичайно щасливий. Щасливий від того, щоб зумів реалізувати свій потенціал, знайти себе і втілити у життя те, що приносить радість моїм оточуючим. Коли я виграв вибори міського голови втретє поспіль, то зрозумів, що, окрім усього, в моїх силах зробити щасливими інших людей. Адже сьогодні для цього потрібно зовсім небагато: одних вислухати, іншим - порадити, третім - допомогти. Зараз костопільчани, як одна велика родина, яка хоче ділитися усім, що на серці. Тож ми намагаємося бути щасливими всі гуртом.

- Знаю Вас не перший рік, Ви випромінюєте стільки тепла і позитиву! Скажіть чесно, звідки черпаєте свою енергію?

- Я стежу за своїм здоров’ям: їжджу на велосипеді, бігаю, граю в теніс, катаюся на лижах. Та й онуки розслаблятися не дають: з одним у м’ячик пограй, з іншим - пострибай, з третім - побігай.

Духовну ж енергію черпаю в лісі, де кожна клітина організму збагачується киснем. Саме серед сторічних дерев і молодих ялинок полюбляю міркувати над майбутнім: що роблю, куди йду…

Та найбільше обожнюю займатися квітами. А саме - трояндами. Ще трошки потепліє і в моєму саду з’являться тисячі різнокольорових голівок цих царських квітів. Відчуття - ніби ти у раю, настільки сильним є аромат цієї примхливої рослини. Місто ж - це та сама троянда, примхлива і непередбачувана. Лише постійний догляд, піклування і щира любов допоможуть йому розквітнути. Отож, сила троянди - у руках квіткаря, а сила міста - у…

16.04.2009Любов РОМАНЮК


Переглядів: 1132

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1165 від 17.04.2024p.
¤ 
Побив в парку чоловіка телескопічною палицею

Побив в парку чоловіка телескопічною палицею

П’ятого квітня близько 18 год до поліції повідомив 34-річний житель села Зірне, що в дендрологічному парку міста Березне, невідомий чоловік раптово почав нецензурно висловлюватися в його адресу, а потім – побив металевою палицею та втік....

¤ 
Госпіталь та медуніверситет Рівненщини перейматимуть литовський досвід

Госпіталь та медуніверситет Рівненщини перейматимуть литовський досвід

КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР та релокований ДЗ «Луганський державний медичний університет» уклали тристоронній договір про співпрацю із Литовським університетом медичних наук....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (21181)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (17329)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (14557)
• Допомога під час карантину [967] (14481)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (14318)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (14131)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (14005)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (13976)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (13966)
• Живи до ста! [965] (13952)
• Бюджет і ми… [965] (13888)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (13881)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (13754)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (13662)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (13659)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (13606)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (13216)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (13187)

ТОП-15 свіжого номера:

• У Рівному вперше люди з інвалідністю отримають безкоштовне оздоровлення (468)
• Госпіталь та медуніверситет Рівненщини перейматимуть литовський досвід (72)
• Які шкідливі речовини можуть містити вологі серветки? (68)
• Тонкощі заварювання кави (65)
• Побив в парку чоловіка телескопічною палицею (65)
• Рідні брат та сестра з бабусею загинули у ДТП (62)
• Небезпека вологих серветок (61)
• Часникові стрілки корисніші за часник (60)
• Особливості вживання видів води (60)
• Пиріг «Чорний ліс» (60)
• Чому варто їсти кабачки, особливо жінкам? (58)
• А ваш шампунь безпечний? (55)
• Про стан печінки «розповість» ваш вказівний палець (55)
• Нецукровий діабет (51)
• Водій напідпитку пропонував хабар поліцейським (47)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2022 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"